סיסקו תשווק את פתרונות Veeam Availability

סיסקו היא מובילה טכנולוגית עם רקורד חזק של אספקת פתרונות חדשניים ללקוחות ברחבי העולם. סיסקו ו- Veeam הולכות יחד מזה זמן, כאשר בשנתיים האחרונות, הצלחנו להשלים מספר פתרונות משולבים (CVDs). בחודש מרץ, הכריזו החברות על צעד משמעותי נוסף בשותפות – אינטגרציית snapshot ישירה עם Cisco HyperFlex – אינטגרציה ראשונה ויחידה מסוגה בשוק.

"אנו גאים היום להודיע על ציון דרך נוסף בשותפות האסטרטגית שלנו עם סיסקו" אמר פיטר מקיי, מנכ"ל משותף ונשיא Veeam. "החל מחודש אוקטובר סיסקו תתחיל לשווק את פתרונות Veeam כחלק מן האופרינג שלה. הדבר יאפשר לסיסקו ולמפיצים שלה לספק פתרונות זמינות של Veeam בקלות ובפשטות בדומה לכל חומרת סיסקו או מוצר תוכנה."

החידוש הזה רלוונטי במיוחד עבור לקוחות הנמצאים בעיצומה של טרנספורמציה דיגיטלית ויאפשר להם להינות מזמינות בלתי מתפשרת של דאטה. מאחר ועל פי התחזיות של IDC – יותר מ -65% מחברות ה- Global 2000 יסמנו את תהליכי הטרנספורמציה הדיגיטלית כיעד אסטרטגי עד סוף שנת 2017 – שיתוף הפעולה הנוכחי צפוי, כפי הנראה, להניב לסיסקו ול- Veeam הצלחות עסקיות רבות.

"בלב הטרנספורמציה הדיגיטלית נמצאת הדאטה, ורבים מתייחסים אליה כאל "הדלק" של הדור הנוכחי. עם זאת, בשל התקפות סייבר, טעויות אנוש, פיקוח על פיתוח ושגרת גיבוי קלוקלת, חברות כיום נוטות לאבד נתונים יותר מאשר אי פעם. השותפות בין סיסקו ו- Veeam נועדה לפתור בעיה זו ולספק זמינות מלאה ורציפה ברחבי הארגון" אמר מקיי.

בקרוב מאד יוכלו המפיצים של סיסקו לספק ללקוחותיהם את פתרונות ה- Availability של Veeam, העומדים בדרישות הזמינות של ארגונים הפועלים בסביבה של ענן היברידי. הלקוחות מצידם ייהנו מ- One Stop-Shop.

"פתרונות Veeam עברו את כל הבדיקות הנדרשות עומדים ביעדי רמת שירות (SLAs) מחמירים כך שלקוחות סיסקו יכולים להרגיש בטוחים ורגועים כי הם מקבלים את פתרון הזמינות האמין והמוביל בתעשייה" אמר ורד ליברמן, מנהלת אזורית, Veeam. "מתן חווית לקוח טובה ואמינה יותר 24.7.365 פירושה שהלקוחות יוכלו לשחזר כל יישום או נתון תוך שניות – לא שעות או ימים."

אני מצפה לפרק הבא ביחסים שלנו עם סיסקו שיעלה מן הסתם בעקבות שיחות ויישומים עם הלקוחות המשותפים שלנו, ויחד נצליח להתמודד עם האתגרים שמספקת הטרנספורמציה הדיגיטלית.

דילוג לתוכן