סיסקו משיקה בישראל את פתרון ה-SDN המהפכני שלה

במהלך השנתיים האחרונות השקיעה סיסקו למעלה מ-850 מיליון דולר בפיתוח הטכנולוגיה

***

ארכיטקטורת ה-SDN המתקדמת מיועדת לחוות שרתים ארגוניות

 

סיסקו, חברת ה-IT המובילה בעולם, משיקה בישראל את ארכיטקטורת ה-SDN המהפכנית שלה, ACI (Application Centric Infrastructure). הפתרון החדש שם את האפליקציה, המהווה את האלמנט החשוב ביותר בכול ארגון IT, במרכז. מטרתו העיקרית של הפתרון, הינה סלילת דרכו של הארגון אל ענן פרטי אמיתי, הכולל פורטל שירותים ארגוני מלא. במהלך השנתיים האחרונות השקיעה סיסקו למעלה מ-850 מיליון דולר בפיתוח הטכנולוגיה, ולא מעט מאמצים ביצירת מערכת שותפים נרחבת שכוללת חברות כמו Radware, Checkpoint, Citrix ו-F5.

"אנחנו מבצעים אבסטרקציה מלאה לכול רכיבי התשתית: החל מאלמנטים כמו מתגים ועד ל-Firewalls ו-Application Delivery Controllers", אומר אלון חיימוביץ', סמנכ"ל הטכנולוגיות בסיסקו ישראל. "בניגוד לפתרונות SDNאחרים שקיימים בשוק, אנחנו יודעים לעבוד מול הייפרוויזורים של כל החברות, כולל Microsoft ו-RedHat. יתרון נוסף הוא שהפתרון נותן מענה מלא גם לשרתים פיזיים."

חיימוביץ' מוסיף כי, "הארכיטקטורה החדשה של סיסקו בראש ובראשונה משנה את השפה בה נהגנו להגדיר ציוד תקשורת בעשרים השנים האחרונות. אנחנו מתרגמים את הלוגיקה העסקית, האפליקטיבית, ללוגיקה רשתית. כבר אין צורך לבצע הגדרה ידנית משום שאנחנו "מסבירים" בצורה גרפית לבקר (Controller) איך האפליקציה שלנו נראית, והבקר מגדיר בשבילנו את ציוד התקשורת."

עד כה למעלה מ-300 לקוחות ברחבי העולם הטמיעו את הבקר החדש, ולמעלה מ-1800 לקוחות רכשו תשתית שבעתיד ניתן יהיה לנהל אותה על ידי הבקר. גם השוק מקבל את הטכנולוגיה בידיים פתוחות, האנליסטים אופטימיים מתמיד, ומחיר המנייה של סיסקו מזנק בהתאם לשיא של שמונה שנים.

אירוע ההשקה יתקיים ביום שני, ה-2 במרץ, במתחם האירועים EAST בתל אביב.             לפרטים והרשמה לאירוע: http://xtra-mile.activetrail.biz/Cisco

דילוג לתוכן