סיסקו ממשיכה להוביל את מנהיגות התקן הפתוח עם תמיכה ב- EVPN VXLAN שכבת פרוטוקול על מתגים מסדרת Nexus 9000

עקב כך לקוחות יזכו וזוכים בבחירה וגמישות בפלטפורמת המתג המקיף ביותר בתעשייה

סיסקו ממשיכה להרחיב ולחזק מנהיגותה בקידום תקנים פתוחים, פתרונות יכולת פעולה הדדיות לטכנולוגית תוכנה מוגדרת ברשת (SDN). סיסקו הודיעה היום כי גישת קידום הסטנדרטים הפתוחה שלה ל- SDN, משלימה תשתית היישומים Centric הפתוחה הגישה שלה (ACI) והרחבת יכולת פעולה הדדית מבוססת תקנים ל- Nexus 9000 מתגי הסדרה שלה עם תמיכה בפרוטוקול BGPEVPN הסטנדרטיIETF עבור רשתות כיסוי. תמיכה בBGPEVPN (גבול GatewayProtocol – רשת פרטית וירטואלית Ethernet) על 9000 Cisco Nexus הוא אמור להיות זמין בחודש זה, עם תמיכה ב- 7000 מתגי סדרת Cisco Nexus ונתבים סדרה 9000 של CiscoASR אמורים להיות זמין ב- CY15Q2.

Cisco Nexus 9000 Family

תמיכת 9000 Nexus לפרוטוקולBGPEVPN מציעה ללקוחות מבחר של אפשרויות פריסה כדי להשיג גמישות תפעולית וסוללת את הדרך לשילוב עם בקרי כיסוי צד ג '. עם BGPEVPN, Nexus 9000 הוא כעת פתרון המלא ביותר בתעשייה עבור מרכזי הנתונים ורשתות ענן, המציע מבחר של טופולוגיות מסורתיות, שכבות VXLAN, וסיסקו ACI לאוטומציה מבוסס מדיניות. ארגוני IT יכולים להריץ בקרי EVPNVXLAN עלNexus 9000 מתג מסורתי במצב "עצמאי". או שהם יכולים לפרוס Nexus 9000 מתגים במצב ACI עם בקר APIC לנצל את מודל מדיניות יישום ACI ליכולות כגון: כיסוי משולב, נראות של רשת וירטואליות ופיסיות, טלמטריה המערכת, ועשרות בריאות. שני הפתרונות מספקים הגנה על השקעה ללקוחות בין אם על ידי הרחבת מודל מדיניות ACI על פני תשתית Nexus קיים או על ידי תמיכה בBGP-EVPN על פני פלטפורמותNexus.

רשתות כיסוי שמספקות את הבסיס לרשתות ענן מרובה לקוחות להרחבה. VXLAN, שפותח על ידי סיסקו יחד עם ספקי פלטפורמת הווירטואליזציה אחרים, התפתח כטכנולוגית שכבה מרובה ספקים נרחב ביותר שאומצה. על מנת לקדם את הטכנולוגיה הזו עוד יותר, נדרש מנגנון שליטה להרחבה ומבוסס סטנדרטים כגון BGPEVPN. באמצעות BGPEVPN כפרוטוקול שליטה ל- VXLAN מייעל העברה ומבטל את הצורך ללמוד גישות תוך השיפור בקנה מידה. זה גם מקל פריסות בקנה מידה גדולות של רשתות כיסוי על ידי הסרת מורכבות, מטפח את יכולת הפעולה ההדדית גבוהה יותר באמצעות פתרונות מטוס שליטה סטנדרטיים פתוחים, וגישה למגוון רחב של פלטפורמות ניהול ענן.

יתר על כך, על ידי הפעלת פלטפורמת ניהול ענן פתוח, כגון OpenStack, על גבי בקר BGPEVPN, ארגונים יוכלו להפוך את, ההקצאה והניהול של סביבות השכבה מבוססות VXLAN, כולל הניהול השוטף של מיפויי כתובת נקודות קצה , המאפשר תמיכה בניידות עומס עבודה מקומית. פתרון זה באופן משמעותי יקל אוטומציה מבוססת מדיניות עבור רשתות כיסוי בסביבות מרובות ספקים.

טכנולוגית סיסקו BGPEVPN תתמוך בטכנולוגית EVPNVXLAN על פני מגוון של טופולוגיות

(spine-leaf, three-tier aggregation, full mesh)  כמו גם במשולב עם מגוון רחב של למעלה מRack (TOR) מתגים וציוד WAN.

טיוטת הצעת IETFEVPN פותחה על ידי ספקי רשת סיסקו, אלקטל-לוסנט, Huawei וג'וניפר, יחד עם מפעילי רשת AT &T, בלומברג ורייזון. BGP הוא סטנדרטי כוח משימה להנדסת אינטרנט (IETF), וניתן להרחבה ביותר של כל פרוטוקולי הניתוב. BGP הוא פרוטוקול הניתוב של האינטרנט העולמי, כמו גם לרשתות פרטיות ולספקי שירות.

בנוסף לתמיכת EVPN, סיסקו תורמת לתוכנת הקוד הפתוח בחזיתות רבות. סיסקו שיתפה פעולה עם קהילת הקוד הפתוחה כדי לשחרר מדיניות מבוססת של הקבוצה ל- OpenStack, API חדש, המבוסס על מדיניות של ספקים בקוד פתוח. מדיניות מבוססת של הקבוצה גם מאפשרת למשתמשים למנף OpenDaylight כמו גם בקרים ספציפיים לספקים לצורך לההשגת אוטומציה מבוססת מדיניות באמצעות OpenStack. מדיניות מבוססת של הקבוצה זמינה כעת ותתמך על ידי הפצות OpenStack גדולות, שכוללות רד האט OSP 6.
סיסקו גם הודיעה לאחרונה על שירותי כותרות רשת (NSH), פרוטוקול לLayer 4-7 שירותי יישום והחדרת מכשיר אבטחה לרשתות כיסוי והענן שסיסקו מקדמת באמצעות IETF יחד עםCitrix, Microsoft, Rackspace, Red Hat ואחרים.

דילוג לתוכן