סיסקו ויבמ משיקות פתרון דאטה סנטר משותף

סיסקו ויבמ משיקות פתרון דאטה סנטר משותף

עבור תשתיות משולבות

 

פתרון ה- VersaStack™ החדש משלב בין פתרונות הדאטה-סנטר המובילים של סיסקו , ה-& Nexus  UCS, למערכת האחסון המובילה, ה-Storwize של יבמ

 

 

סיסקו, חברת ה- IT המובילה בעולם משיקה יחד עם יבמפתרון אינטגרטיבי חדש, בתחום הדאטה סנטר, המשלב את חדשנות מערכת המחשוב האחודה, ה- UCS של סיסקו עם יעילות מערכת האחסון Storwize של יבמ.

 

פתרון ה- VersaStack™הזמין כעת, באמצעות שותפים עסקיים מוסמכים ברחבי העולם, נועד לספק נוחות תפעולית גבוהה, יעילות, גמישות מרבית למחשוב ענן, ביג דאטה וניתוח נתונים. הפלטפורמה תותאם בקרוב עבור יישומים עסקיים נוספים של יבמ, תוך שילוב חידושים של סיסקו, כגון Application Centric Infrastructure(ACI) ו- Intercloud Fabric.

 

התשתיות המשולבות כוללות את מערכת המחשוב האחודה של סיסקו (Cisco UCS), מתגי רשת נתונים מסדרת נקסוס 9000 "ACI-Ready", מתגי רשת אחסון MDSואת מערכת הניהול והאוטומציה, ה- UCS Director, שילוב המיועד להאיץ פריסת יישומים ולשפר את יכולת ההסתגלות לשינויים עסקיים.

 

מערכת Storwize V7000 של יבמ כוללת טכנולוגיות המשלימות ומשפרות סביבות וירטואליות באמצעות פונקציות מובנות כגון וירטואליזציה של מסדי נתונים, דחיסת נתונים בזמן אמת, ותוכנת Easy Tier, המניידת מידע אוטומטית בין שכבות אחסון בהתבסס על דפוסי שימוש בזמן אמת ומאפשרת יעילות וביצועים יוצאי דופן.

 

פלטפורמת VersaStackמבוססת על ארכיטקטורת בדוקה ומאושרת מסיסקו הנקראת – CVD Cisco Validated Design, ומאפשרת לספק לשותפים וללקוחות תשתיות יישומים במהירות ובביטחון תוך שהיא מסייעת בהפחתת סיכונים, בזכות התכנון והבדיקות הנעשות לכלל המערכת ומרכיביה.

 

"ארגונים מחפשים כיום תשתיותIT  פשוטות, יעילות וגמישות.", אומר עמי בן-עמרם, מנהל תחום דטה-סנטר בסיסקו ישראל. "VersaStack יאפשר ללקוחותינו המשותפים התקנה, תחזוקה ותיפעול קל של תשתיות ה- IT  שלהם."

 

"לקוחות המתמודדים עם שינויים בדטה סנטר, הנובעים בין השאר מהכנסת פתרונות ענן, מובייל וביג דאטה, מחפשים פתרונות תשתית חדשניים, כגון ה- VersaStackשיסייעו להם". אומר יורם אהרון, מנהל מכירות תחום תשתיות, יבמ. "יבמ מביאה לפתרון האחוד את יכולות מערכת האחסון המתקדמת שלה, ה- Storwize V7000 המאפשרת למשתמשים להקל בניהול הנתונים והאצתם תוך ניודם בין שכבות אחסון."

דילוג לתוכן