סינופסיס משקיעה באיכות תוכנה ובאבטחת מידע ומסמנת אותן כמנועי צמיחה

ד"ר ארט דה ג'יאס, יו"ר ומנכ"ל משותף של סינופסיס העולמית, הוביל את אירוע Code the Future שערכה סינופסיס השבוע לבכירים בענף התוכנה בישראל
הכנס בחן את ההזדמנויות והאתגרים הכרוכים בפיתוח של תוכנה מאובטחת וחזקה בסביבה דינמית ומהירה
סינופסיס אירחה השבוע (יום ב', 2.11) במלון הילטון בתל אביב אירוע למוזמנים בלבד כחלק ממאמציה לסייע בהתמודדות עם נקודות תורפה באבטחת תוכנה. האירוע, שבו נכחו מנהלים ומקבלי החלטות בתחום התוכנה בישראל, בחן את ההזדמנויות והאתגרים הכרוכים בפיתוח של תוכנה מאובטחת ועמידה בסביבה דינמית ומהירה. המייסד המשותף, היו"ר והמנכ"ל המשותף של סינופסיס ד"ר ארט דה ג'יאס (Aart de Geus) הוביל את האירוע, שהתקיים תחת הכותרת Code the Future. מאז שרכשה את חברת Coverity בשנת 2014, סינופסיס השקיעה בצורה רציפה באיכות ובאבטחה של תוכנה, תחום אותו סימנה כאחד ממנועי הצמיחה שלה. אסטרטגיית הצמיחה של החברה מבוססת על שלושה עמודי תווך: הובלה בתחום ה-EDA (תכנון אלקטרוני), צמיחה בתחום ה-IP (מודולי תכנון מוכנים ובדוקים) לשבבים וצמיחה מהירה בתחום האיכות והאבטחה של תוכנה.
אירוע המנהלים דן ברכישות שביצעה סינופסיס בשוק איכות ואבטחת התוכנה, הכוללות רכישות של גופים עם טכנולוגיה שפותחה על ידי ישראלים. כיום מציעה סינופסיס מוצרי איכות ואבטחת תוכנה תחת המותגים Coverity, Codenomicon ו-Seeker.
"האסטרטגיה של סינופסיס בנושא שלמות התוכנה (software integrity) היא לספק פלטפורמה גמישה ומקיפה לאישור איכות תוכנה (signoff), אשר מאפשרת לארגונים להיות פרואקטיביים ביחס לאבטחת התוכנה שלהם", אמר ד"ר דה ג'יאס במהלך ביקורו בישראל. "הגישה שלנו היא להפוך את התוכנה עצמה לחזקה במקום לבנות חומות מסביב לאפליקציות. כך אנחנו מסייעים ליצור אפליקציות שהרבה יותר קשה לפגוע בהן מלכתחילה.

 

"באמצעות הפלטפורמה של סינופסיס, ארגונים יכולים לזהות ולטפל בנקודות תורפה באבטחת תוכנה או בליקויי תוכנה בשלב מוקדם של פיתוח התוכנה, לראות את מה שמתרחש בשרשרת האספקה של התוכנה שלהם ולהשיג אישורים באשר לרמת האבטחה של פריטי התוכנה בשרשרת".
באירוע המנהלים נכחו מנהלים בכירים מסינופסיס בארץ ובחו"ל ובכללם אהוד לוונשטיין, מנכ"ל מרכז המכירות של סינופסיס בישראל ועופר מאור, המוביל את מאמציה של סינופסיס בתחום הסייבר בישראל.

 

כיתוב לתמונה:
מנהלים בסינופסיס העולמית ובסינופסיס ישראל נכחו באירוע מנהלים לענף התוכנה בישראל. מימין לשמאל: יו"ר ומנכ"ל משותף של סינופסיס העולמית ד"ר ארט דה ג'יאס; Gabriel Lezmi, סגן נשיא למכירות סינופסיס אירופה; Andreas Kuehlmann, סגן נשיא בכיר ומנהל קבוצת Software Integrity Group בסינופסיס העולמית; עופר מאור, המוביל את פעילות סינופסיס בתחום הסייבר בישראל; אהוד לוונשטיין, מנכ"ל מרכז המכירות של סינופסיס בישראל.

דילוג לתוכן