ארז בוגנים, משנה למנכ"ל סינאל מלל פייוויי

סינאל הטמיעה בהצלחה מערכת לדיווח נוכחות בקבוצת רדימיקס

סינאל מלל פייוויי (www.Synel.co.il), המספקת פתרונות תוכנה משולבי חומרה לניהול המשאב האנושי בארגון, הטמיעה בהצלחה בקבוצת רדימיקס את מערכת Harmony פרי פיתוחה לדיווחי נוכחות עובדים, מערכת שמאפשרת דיוק ויעילות בניהול נתוני נוכחות העובדים בארגון והעברתם לעיבוד שכר. הפתרון מאפשר לכ-600 עובדים ברדימיקס, חברה מובילה לייצור ואספקת חומרי גלם לענף הבנייה, לעשות שימוש באפליקציית Harmony Smart בכדי למסור דיווחי נוכחות גם על ידי עובדי שטח באמצעות הטלפון הסלולרי המבוסס במיקום של .Google Earth הפתרון נשען על מערכת מרכזית מבוססת SQL MS לקליטת דיווחי נוכחות משעוני נוכחות ומאפליקציות סמארטפון ייעודיות, אפליקציות בהן משתמשים  נהגים ועובדים השוהים מחוץ למשרד ומתניידים בין אתרים שונים.

 

פתרון Harmony מהווה מערכת אחודה המאפשרת לכל מנהל המשתמש במערכת לצפות בתנועות המדווחות של העובדים המוגדרים תחתיו בהיררכיה וכן במיקום הדיווח שבוצע בסמארטפון. המערכת מאפשרת ניהול מרכזי בתצורה של ריבוי משתמשים והגדרה של משתמשים נוספים על פי הרשאות ומצוידת בממשק משתמש נוח באמצעותו ניתן לצפות בפרטי העובדים ובנתונים הגולמיים של כניסותיהם ויציאותיהם. הפתרון מסנכרן באופן אוטומטי טביעות אצבע בין שעונים מורשים ומאפשר למחוק טביעות אצבע של עובדים לא פעילים. הוא מספק ניהול מקיף של השעונים, כולל ניהול הרשאות, ניהול מספרי ושמות שעונים וכן הוספה והורדת שעונים.

 

ארז בוגנים, משנה למנכ"ל סינאל מלל פייוויי, מסר: "אנו גאים על בחירתה של חברת רדימיקס בפתרונות המתקדמים, פרי פיתוחה של סינאל. הטמעת מערכת דיווח הנוכחות שלנו ברדימיקס מהווה נדבך נוסף וחשוב באימוץ הנרחב של פתרונות ניהול המשאב האנושי

של סינאל בגופים בעלי משקל במשק הישראלי. היכולות הטכנולוגיות והפונקציות העשירות של פתרונותינו מאפשרים לרדימיקס, כמו גם לגופים אחרים, לנהל את המשאב האנושי ואת כל מערך דיווחי הנוכחות בפרט באופן האיכותי ביותר".

 

סינאל מלל פייוויי בע"מ (Synel) מספקת מגוון רחב של פתרונות משולבי תוכנה וחומרה מפרי פיתוחה לניהול המשאב האנושי בארגון, הכוללים הפקת שכר וניהול נוכחות, סליקת כספי פנסיה, חסכון והשקעה, וכן ניהול ואנליטיקה חכמה של מערכי אבטחה פיזיים בארגון. החברה מספקת הדרכות ושירותי ייעוץ מקצועיים וטכנולוגיים בתחום דיני העבודה והכספים, המסייעים למעסיקים ולמנהלים להתמודד עם סוגיות ארגוניות קריטיות בצורה יעילה, חסכונית ורווחית.

 

סינאל נמנית על שש חברות האינטגרציה הגדולות בענף ה-IT בישראל עפ"י דירוג דן אנד ברדסטריט. מטה סינאל ומרכז המו"פ שלה ממוקמים ביקנעם. לחברה משרדים ברעננה ובאור יהודה וכן פעילות שיווק, מכירות ותמיכה בכ-54 מדינות בצפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אירופה, אסיה, חבר המדינות, אפריקה ואוסטרליה המטופלים באמצעות חברות הבת SYNEL AMERICAS ו-SYNEL UK. סינאל מעבדת מדי חודש מאות אלפי תלושי שכר עבור כ-10,000 לקוחותיה בישראל ומעל ל-2 מיליון עובדים במשק הישראלי מדווחים נוכחות בשעוניה יום יום.

בקרו בעמודי סינאל בפייסבוק ובלינקדאין.

דילוג לתוכן