סימנס מכריזה: מערכת חדשה לביצוע אנליזות בתחום החומרים המרוכבים

חברת סימנס PLMהעולמית, המיוצגת בישראל באמצעות מקיט מערכות, מובילה פיתוחים עולמיים בשטח  ה-PLM (פתרונות תוכנה לניהול חיי המוצר) ומציגה כעת מערכת חדשה בשם SAMCEF, המיועדת לביצוע אנליזות על חומרים מרוכבים.

כיום מתמודדות יצרניות כלי תעופה עם אילוצים כלכליים, רגולטיביים, וסביבתיים שמחייבים אותן לחקור וליישם אסטרטגיות לפיתוח ולתכנון. כתוצאה מכך, נוצר הצורך להחליף חלקים מתכתיים במרכיבים עמידים וקלים יותר והפתרון היעיל ביותר הוא השימוש בחומרים מרוכבים. מערכת SAMCEFשל סימנס עונה על האתגרים האלה בהתבסס על ניסיון קודם של לקוחות במהלך 30 השנים האחרונות.

חומרים מרוכבים נמצאים בשימוש בעיקר בתעשיית התעופה ובשנים האחרונות גם בתעשיית הרכב – בעולם ובישראל. בין הפרויקטים הבולטים המשתמשים בחומרים מרוכבים: מטוס האיירבוס A350-900, מטוס הקרב החדש מדגם 35F, תכנון רכבי Grand Prix(רכבי הלוטוס והמקלארן), מל"טים, לוויינים ועוד.

זאב קרויזמן, מנכ"ל מקיט: " מערכת SAMCEF של סימנס מציעה יתרונות רבים ללקוחות המייצרים באמצעות החומרים המרוכבים: הכלי מזהה כשלים, מחליף מבנים ומפחית עלויות הקשורות להליך הייצור. בעזרת הכלי ניתן לחקור התנהגות לא לינארית של חומרים מרוכבים, לשפר את היעילות המבנית והאמינות וכן להפחית את משקלם של המוצרים הסופיים. בנוסף מאפשרת המערכת לחזות את רמת השחיקה של החומרים והמבנים ובעזרתה יכולים מהנדסים לצפות לא רק בעיות קלאסיות של העברת חום אלא גם בעיות בספיגת לחות ובחיתוך.

חברת מקיט הינה החברה המובילה ביישום מערכותPLM לשוק הישראלי. הכרה זו הינה תוצאה של פעילות רבת שנים בתחום לקוחות רחב ומוביל בישראל. מקיט מספקת לשוק הישראלי ולתאגידים היצרניים, פלטפורמה אינטגרטיבית של יישומי תוכנה המעצימים את יכולות הארגון לנהל את מחזור החיים של מוצריו משלב הקונספט ועד סוף חי המוצר.

דילוג לתוכן