סימנטק משיקה חבילות הגנה חדשות לגיבוי נתונים בארגונים

במהלך 20 השנים האחרונות חלה תופעת "התפוצצות הנתונים" (date explosion), וירטואליזציה זכתה לאימוץ נרחב, וכמעט בלתי אפשרי לאמוד הסכמי רמות שירות (SLA). אתגרים אלה משפיעים הן על ארגונים גדולים והן על עסקים קטנים יותר הנאבקים עם מורכבות גיבוי ונתונים, תוךעל מנת לספק מענה לכל הקשור בגיבוי נתונים והתאוששות של העסק או הארגון, תהליך שהפך למסובך ויקר עם גידול מתמיד בהיקפי נתונים, סימנטק מכריזה על מערך חדש של פתרונות, הכוללים את NetBackup 7.5 ו- Backup Exec 2012, העונים לבעיות בתחום הגיבוי, ממרכזי נתונים ארגוניים המורכבים ביותר שדורשים אסטרטגיית התאוששות אמיתית בעלת מספר רבדים, עד לעסק הקטן ביותר, שזקוק לביטחון בכך שהוא יכול לאושש ולשחזר בקלות את נתוניו.

שמוליק אנג'ל, מנכ"ל סימנטק ישראל, אומר כי בהשוואה לגיבוי מסורתי, המערך של סימנטק מאפשר גיבוי מהיר פי 100, מקל על ניהול, מפשט התאוששות במקרה אסון, ועוזר ללקוחות לממש חסכון משמעותי תוך הגנה טובה יותר על המידע העסקי שלהם. אנג'ל הוסיף כי מערך הגנת הנתונים החדש יפחית 80 אחוז מהעלויות התפעוליות הכרוכות בגיבוי במהלך חמש השנים הבאות.

NetBackup 7.5 ו- Backup Exec 2012
פתרונות NetBackup 7.5 ו- Backup Exec 2012 של סימנטק, תוכננו לעזור ליותר משני מיליון לקוחות לטפל בבעיות גיבוי משותפות לחברות ברחבי העולם. אסטרטגיית סימנטק ממוקדת בתחומים בספציפיים הבאים:
• שינוי המודל התפעולי של גיבוי: ביטול 80% מהעלות התפעולית של גיבויים על ידי אספקת פלטפורמה משולבת המחליפה פתרונות המשמשים לגיבוי היום. סימנטק מספקת פתרונות מבוססי תוכנה, Appliance או ענן, ומספקת את בחירת הלקוחות במודל פריסה המתאים ביותר לצרכיהם.
• קיצור הגיבוי: גיבוי מהיר פי 100 פעמים עם NetBackup 7.5 בהשוואה לגישות מסורתיות, ארגונים יכולים להשלים גיבויים מלאים. במהירות של גיבויים מצטברים, בלי להקריב יכולת התאוששות כדי לעמוד ברמות שירות קריטיות.
• לחימה בשימור נתונים אינסופי: ארגונים רבים מדי שומרים גיבויים זמן רב מדי. הידיעה מתי ניתן למחוק מידע יכולה להפחית משמעותית עלויות ונטל ניהול על IT. יכולות חדשות ב- NetBackup מאפשרות ל- IT להפריד מה שרלבנטי לנושאים משפטיים או ציות (Compliance), תוך שמירה על פעולת שאר תשתית הגיבוי בסבב גיבויים של 30-60-90 יום. שימור אינסופי הנו בזבוז אינסופי עבור IT, וסיכון אינסופי למחלקה המשפטית.
• איחוד תמונות מצב וגיבויים: קבלת תמונת בזק ((Snapshot של המערכת בנקודת זמן מסוימת עם NetBackup מאחדים יכולות של הגנת נתונים, ניהוליות ויכולת התאוששות, עם המהירות של Snapshots וההתאוששות של גיבוי.
• לא עוד הובלות של טייפים לגיבוי על גבי רכבים: עם טכנולוגיית Symantec Netbackup, ארגונים יכולים לשדרג אסטרטגיית התאוששות מאסון ולהפסיק לשלוח כמויות עצומות של טייפים לגיבוי עם משאיות וטנדרים.
Symantec NetBackup Auto Image Replication (AIR) מאפשר ללקוחות לצמצם כמויות של משאבים פיזיים, ולשלוח קבצים ברשת תוך הפחתה משמעותית של הסיכון לטעויות אנוש.
• איחוד גיבויים וירטואליים ופיזיים: הפחתת עלויות תפעול וירטואלזיציה עם טכנולוגיית V-Ray המקנה לארגונים מבט עומק לתוך מכונות VMware ו- Hyper-V עבור גיבויים וירטואליים עם מוצר יחיד. V-Ray, המשולבת ב- NetBackup ו- BackupExec, מספקת גיבויי מכונה וירטואלית עם איזון עומסים, משפרת ביצועי מכונה וירטואלית, ומבטלת כפילויות נתונים (דה-דופליקציה); בין אם הם ב- VMware, Hyper-V או שרתים פיזיים – מה שבא לביטוי בהפחתת אחסון ב- 90%.
• מוצר אחד המאפשר כל שחזור: סימנטק מספקת פתרון אחד עבור כל הגיבויים, בין אם מבוססים על טייפ, דיסק, בסביבות פיזיות או וירטואליות. לקוחות יכולים לשחזר כל יישום או מערכת למכונה וירטואלית. התאוששות ממערכת פיזית לוירטואלית כלולה עתה חינם ב- Backup Exec המפשט התאוששות מאסונות על ידי יצירה אוטומטית של מכונה וירטואלית כאשר נדרשת התאוששות. טכנולוגיית Backup to virtual (B2V) זמינה להאצת ההגירה משרתים פיזיים לוירטואליים כחלק של תהליך הגיבוי.
• ביטול מורכבות: Backup Exec מבטל מורכבות ניהול גיבוי עם ממשק משתמש פשוט וניצול תובנות ממיליוני משתמשים, וסוגי מדיניות ורישוי. כך יכולים צוותי IT ו- SMBs לנהל אסטרטגיית הגנת נתונים מקצוענית בלי להיות מקצועני גיבוי.
• גיבוי קל: סימנטק משיקה גם את מהדורת Backup Exec לעסקים קטנים, המבטיחה כי חברות קטנות יותר יוכלו ליהנות מהגנת נתונים בתוך פחות מ- 10 דקות ובשלושה צעדים פשוטים.

דילוג לתוכן