סימנטק מקדמת התמחות SMB להגברת הזדמנויות צמיחה של שותפיה

מעמד ה- SMB Silver מעניק לשותפים החזר נוסף בעת זיהוי, פיתוח וסגירת הזדמנויות מכירה במוצרים מוגדריםסימנטק הודיעה על סדרה של שיפורים בהתמחות SMB שלה, אשר מספקת לשותפים את הכישורים והכלים הדרושים לבידול ממתחריהם וקידום עסקיהם ע"י הוספת שירותים ותמיכה לארגוני SMB.
 
ראם מגן, מנהל ערוצי ההפצה והשותפים בסימנטק ישראל, אומר כי שיפורים אלה, יחד עם רמת ההתמחות החדשה מאפשרים לשותפים הזדמנויות נוספות להגדלת היקף העסקים והרווחיות שלהם, ומשקפים את מחויבותה של סימנטק לסייע לשותפי הערוץ שלה להגביר את הצלחתם בשוק ה- SMB.
 

 
"התמחויות הן אבן הפינה של תוכנית שותפי סימנטק המשופרת, והן נועדו לספק הזדמנויות מוגדלות עם גידול ניתן לחיזוי ורווחי לשותפים המציגים ידע וניסיון", אומר מגן.
 
רמה גבוהה חדשה של שותפים
התמחות SMB Silver, הזמינה ב- EMEA, כולל ישראל, לשותפים שהנם כבר מומחי SMB, הנה רמת שותפים גבוהה יותר המיועדת לתגמל מומחי SMB בעלי ביצועי שיא.
התוכנית המאפשרת למנף את כל היתרונות הקיימים של התמחות ה- SMB, פותחת בפני השותפים הזדמנויות עסקיות חדשות המציעות גישה ישירה ל- Opportunity registration Rebate Program .
מעמד ה- SMB Silver מעניק לשותפים החזר נוסף בעת זיהוי, פיתוח וסגירת הזדמנויות מכירה במוצרים מוגדרים.
 
יתרונות התמחות SMB
התמחות Symantec SMB מספקת לשותפים מוסמכים גישה רבה יותר למשאבי מכירות ומשאבים טכניים של סימנטק, כדי לעזור להם להאיץ את סבב המכירות, כמו גם תמריצים, מבצעים תפורים, כלים וגישה לתוכנית רישום ההזדמנויות של סימנטק או הנחות בהפצה, שנועדו לעזור לשותפים להגדיל רווחיות.
שותפים המשיגים התמחות זאת גם יוכלו להבדיל את עצמם עם הצגת אישור ההסמכה ולוגו חבר התמחות SMB בקמפיינים מותאמים.
 

דילוג לתוכן