סימנטק מציעה מודל אספקת שירות חדש העוזר להבטיח תוצרים עסקיים ספציפיים

מודל Managed Outcome עוזר ללקוחות להטמיע פונקציות IT עסקיות קריטיות להשגת מצב עתידי רצוי

סימנטק הודיעה על הזמינות של מודל אספקת שירות Managed Outcome חדש, שנועד לעזור ללקוחות לתאם טוב יותר את עדיפויות ה- IT שלהם עם יעדים עסקיים אסטרטגיים, על-מנת להשיג תוצרים עסקיים ברי-מדידה.
 
Managed Outcome, המסופק על-ידי ארגון השירותים הגלובלי של סימנטק, מאפשר ללקוחות להסב את סביבת ה- IT שלהם ממצבה הנוכחי למצב עתידי רצוי, תוך אספקת מדדים תפעוליים והשגת יעילות גדולה יותר ו- TCO (עלות בעלות כוללת) נמוכה יותר.
 
מודל ה- Managed Outcome תוכנן סביב עמידה בתוצאות עסקיות מוסכמות במדדי ביצועים עיקריים (KPIs). בעוד הסכמי רמת שירות (SLA) מסורתיים מתמקדים רק בהיבטים תפעוליים, ה- KPIs במודל ה- Managed Outcome הם ערכים עסקיים אותם מצפים ארגוני IT לקבל מפתרונות, כמו מצב אבטחה מדיד ומשופר ונתוני שעורי הצלחת גיבויים. סימנטק החלה ליצור מסגרת זאת עם היצע Security Operations Management שלה, כמו גם Managed Backup Services ו- Managed Endpoint Protection Services.
 
"מסורתית, יחסי ספק/לקוח הוגדרו כאלה של קונה ומוכר, כשתפקיד הספק מוגבל למכירה וסיוע בפריסה", אומר ראם מורד, מנהל מחלקת שירותי מומחה בסימנטק ישראל, קפריסין ומלטה. "קשרי לקוחות מסורתיים אלה, הישנים יותר, כבר אינם מספיקים, זמינים או מצליחים בעמידה בדרישות של פונקציות IT קריטיות לעסק. מודל ה- Managed Outcome החדש מספק ללקוח יכולות לספק זמינות וביצוע מערכת IT מוגברים, תוך הפחתת מורכבות ניהול IT, מזעור סיכוני אבטחה, והאצת הטמעות".
 
סימנטק משתמשת במודל Assess-Design-Transform-Operate כדי להעביר לקוחות ממצבם הנוכחי למצב עתידי רצוי. עם הערכה נכונה של המצב יכולים סימנטק והלקוח להסכים יחד על מדדי תוצרים ו- KPIs על מנת למדוד את בשלות שינוי התהליכים העסקיים.
בשימוש במודל תמחור מאוחד מבוסס-קיבולת (capacity-based) לאספקת תוצרים מנוהלים (Managed Outcomes), מספקת סימנטק בשקיפות ייעוץ ושירותים מנוהלים. זאת על-ידי מינוף טכנולוגיית אספקה מבוססת ITIL יחד עם כלים ו- IP  (קניין רוחני) התומכים בשילוב של שירותים אותם מובילים מומחי סימנטק, עם מודל אספקה משותף.
 
מודל ה-  Managed Outcomeמתבסס על יחסים דינמיים שוטפים בין סימנטק ולקוחותיה, המוכיחים תוצאות ו- ROI משופר לשירותי IT.
 
מודל ה- Managed Outcome תוכנן לספק יתרונות גדולים ללקוחות, כולל:

תוצרים מדידים, מוגדרים באופן ברור, מבוססים על KPIs.
ניהול והטמעה מהירים ויעילים יותר של טכנולוגיות קיימות וחדשות יותר.
תהליכי IT משופרים.
ניהול שירות מבוסס על מדדים תפעוליים.
הוצאות ניהול תפעול ופיקוח יומיומיות מופחתות.
עלות בעלות כוללת (TCO) מופחתת כתוצאה של מודל "שלם עבור תוצאות".
הערכת עלויות מדויקת.

 
 

דילוג לתוכן