סימנטק מכריזה על תמיכת גיבוי וארכוב עבור שרת מיקרוסופט אקסצ'יינג' 2010

יכולות חדשות מספקות חיפוש מהיר והתאוששות נקודתית בסביבת השיתופיות של מיקרוסופטסימנטק הכריזה על עדכונים לפתרונות תוכנות הגיבוי והארכוב שלה, לתמיכה בשרת מיקרוסופט אקצ'יינג' 2010 ויישומי מיקרוסופט אחרים.
פתרונות ניהול המידע של סימנטק עוזרים להרחיב את יכולות אקסצ'יינג' 2010 על-ידי הגנה נוספת על מידע לקוחות, הפחתת עלויות אחסון שרתים ושחזור מהיר של מידע עבור מטרות עסקיות, משפטיות ורגולטוריות.
 
פתרון הארכוב Enterprise Vault של סימנטק מוסיף גישה ישירה וקלה לארכיון מהאאוטלוק, כך שמשתמשים אינם צריכים להסתמך על לינקים מקצרי דרך מתיבות הדואר שלהם. יכולת זו זמינה עתה עבור גרסאות קודמות של אקסצ'יינג', והזמינות עבור אקסצ'יינג' 2010 מתוכנת לתחילת 2010.
 
Symantec Backup Exec Recovery 2010, הזמין עתה, מספק גיבוי ושחזור מהירים ואמינים עבור מיקרוסופט אקסצ'יינג' 2010. במהלך החודשים הבאים מתכננת סימנטק לספק גרסאות מעודכנות של NetBackup, Backup Exec ו- Enterprise Vault להפחתת אחסון על-ידי ביטול כפילויות מידע (Deduplication) מאוחסן במיקרוסופט אקסצ'יינג' 2010, כמו גם ביישומים אחרים כמו מיקרוסופט שרפוינט ושרת חלונות 2008 R2.
 
"ארגונים מכל הגדלים נאבקים עם גידול מאסיבי במידע ברחבי פלטפורמות ויישומי מיקרוסופט רבים", אומר שמוליק אנג'ל, מנכ"ל סימנטק ישראל. "סימנטק עוזרת על-ידי אספקת פלטפורמות גיבוי וארכוב על מנת להגן באופן מרכזי, לנהל ולגלות מידע קריטי בתוך מיקרוסופט אקסצ'יינג' 2010 ופלטפורמות מיקרוסופט אחרות".
 
Symantec Enterprise Vault מאחד דה-דופליקציה, אחסון שכבתי, אכיפת מדיניות ו- E-discovery של מידע ביישומים רבים, כמו אקסצ'יינג', שרפוינט, שרתי קבצים ומסרים מיידיים (IM). Enterprise Vault 8.0 הזמין עתה עם כספת וירטואלית, מקל על חוויית משתמש הקצה בארגונים המארכבים מיקרוסופט אקסצ'יינג', על-ידי שילוב גישה לאימיילים חיים, ותיקים ומאורכבים במיקרוסופט אאוטלוק, בלי כל שינוי נראה לעין במראה ההודעה או הקבצים. יכולת חדשה זאת מאפשרת למשתמשי קצה לגרור, לחפש, להעביר ולאחזר בקלות אימייל מאורכב בתוך אאוטלוק בדיוק כפי שהיו עושים עם pst, אך בלי סיבוכים נוספים הקשורים ל- E-discovery או פגיעה בקבצים. בנוסף Enterprise Vault עתיד לספק תמיכת ארכוב משולב במלואו עבור אקסצ'יינג' 2010 בתחילת השנה הבאה.
 
"לסימנטק יש מומחיות מיוחדת בפתרונות גיבוי וארכוב, ואנו שמחים על כך שסימנטק היא שותף מיקרוסופט עבור שרת מיקרוסופט אקסצ'יינג' 2010", אמרה בטסי פרוסט, מנהלת בכירה במיקרוסופט. "שותפים הם קריטיים להצלחת מיקרוסופט, ועל-ידי התבססות על אקסצ'יינג' 2010 עוזרת לנו סימנטק לספק ערך רב יותר ללקוחותינו, ולעמוד בצרכי מגוון רחב של ארגונים".
 
Symantec Backup Exec System Recovery 2010 מספק לעסקים קטנים גיבוי והתאוששות מלאים של מערכת על פלטפורמות מיקרוסופט העדכניות ביותר, כולל מיקרוסופט אקסצ'יינג' 2010, חלונות 7 ושרת מיקרוסופט 2008 R2. זה מאפשר לארגונים העוברים לסביבות מיקרוסופט חדשות אלה להבטיח כי נתוניהם ומערכותיהם ניתנים להתאוששות מהירה במקרה של השבתה או אסון.
בנוסף, מוצר זה והגרסאות הבאות של NetBackup ו- BackupExec מתוכננים לספק התאוששות נקודתית של מסרי אמייל באקסצ'יינג' 2010, וכן קבצים, תיבות דואר ותיקיות ציבוריות ופרטיות – מגיבויי מסד נתונים במעבר-יחיד.

דילוג לתוכן