סימנטק מכריזה על פתרון Symantec Enterprise Vault 10

להפחתת סיכוני שימוש בכלי מדיה חברתית בארגוניםסימנטק הודיעה על הזמינות של Symantec Enterprise Vault 10– הגרסה החדשה של תוכנת ארכוב אימיילים ותוכן, שעתה מצוידת בטכנולוגיית מניעת אובדן נתונים של סימנטק לניתוח תוכן אימיילים ו- metadata (נתוני-על) במיקרוסופט אקסצ'יינג, כדי לעזור לקבוע את אסטרטגיית הארכוב והשימור עבור כל המסרים.
 
תוכן אימיילים ו- metadata מסווגים אוטומטית ומוקצים למדיניות ארכוב ושימור מתאימה, וניתן אפילו לדגלל (flag) אותם לצפייה חוזרת למטרות עמידה ברגולציה.
תכונה חדשה אחרת של Symantec Enterprise Vault 10היא היכולת לארכב כל אינטראקציות מדיה חברתית למטרות ציות לרגולציה eDiscovery.
 
"עסקים למדו כמה חשוב להגן ולשמר אימיילים, IM (מסרים מיידיים), מסמכים, גיליונות אלקטרוניים ומידע בלתי- מובנה (unstrctured) אחר, והם לומדים כי אותו דבר נכון לגבי רשומות מדיה חברתית", אומר שמוליק אנג'ל, מנכ"ל סימנטק ישראל. "הגדלנו את ההיקף והביצועים של Symantec Enterprise Vault כך שלקוחותינו יכולים לארכב ביעילות ולבצע eDiscovery במיליוני הרשומות שעובדים יוצרים על ידי אימיילים, מדיה חברתית, שרפוינט ומערכות קבצים.
Symantec Enterprise Vault 10יכול להפחית באופן משמעותי סיכונים, במיוחד עבור ארגונים בתעשיות הנתונות לתביעות רבות או כפופות לרגולציה מחמירה, בלי למנוע את היתרונות העסקיים ויתרונות הפרודוקטיביות של מדיה חברתית וכלי עבודה שיתופית."
 
סיווג נתונים
ארגוני IT ברחבי העולם מחויבים לאחריות תאגידית ולהטמעת מדיניות שימור כלל-ארגונית של נכסי המידע שלהם, ומסיבות משפטיות ורגולציה.
תכונת Data Classification service של Symantec Enterprise Vault 10מנצלת את טכנולוגיות מניעת אובדן נתונים של סימנטק, כדי לסווג אוטומטית את האימילים ולהקצות מדיניות ארכוב ושימור מתאימה.
סיווגים יכולים גם לשמש כפילטרים להאצת תהליך החיפוש והצפייה ב- eDiscovery.
בנוסף, לקוחות אשר הטמיעו Symantec Data Loss Prevention יכולים לשתף מדיניות סיווג כדי לפשט משמעותית את הסיווג האוטומטי של מידע.
Enterprise Vault גם מוסיף אינטגרציה עם טכנולוגיות הצפנה של סימנטק כדי לאפשר לארגונים לסווג ביעילות, לאחסן ולגלות מידע מוצפן.
 
ארכוב מדיה חברתית
פוסטים בכלי מדיה חברתית ארגוניים הפונים לציבור, כולל בלוגים, דפי פייסבוק וציוצי טוויטר, נחשבים לתקשורת עסקים החייבת להיות משומרת כדי לציית לדרישות לפתיחת רשומות, רגולציות שונות, והאפשרות של דרישת eDiscovery.
 
עם זאת, לפי סקר הגנה על מדיה חברתית של סימנטק לשנת 2011, בעוד 82 אחוז מהארגונים דנים בהטמעת פתרונות ארכוב לאיסוף, שימור וגילוי של מידע עסקי רגיש המשודר ברחבי מדיה חברתית, רק פחות מרבע עשו זאת בפועל.
דרך שותפויות של סימנטק, Symantec Enterprise Vault 10מארכב אוטומטית אינטראקציות מדיה חברתית עבור מטרות ציות לרגולציה, eDiscovery וממשל תאגידי. ארגונים יכולים לעמוד בדרישות עבר תקשרת מדיה חברתית בלי להגביל או לאסור את השימוש בכלים אלה.
 
Symantec Enterprise Vault ו- Clearwell
Symantec Enterprise Vault מסייע מזה זמן רב ללקוחות להתכונן עבור האפשרות של דרישות eDiscovery. זאת על ידי לכידת מידע, תיוג רשומות ספציפיות עבור תביעות משפטיות עתידיות, והיכולת של חיפוש מהיר וקל עבור רשומות רלבנטיות. פלטפורמת Clearwell eDiscovery, שהיום מהווה חלק מפורטפוליו הפתרונות של סימנטק, מאפשרת ללקוחות לעבד, לנתח ולסקור רשומות אלה עבור מטרות ביקורות פנימיות, eDiscovery משפטי וממשל תאגידי.
סימנק מפחיתה את העלויות והסיכונים על ידי אספקת תהליכי eDiscovery חוזרים על עצמם וניתנים להגנה ברחבי נושאים משפטיים, רגולציה וחקירות.

דילוג לתוכן