סימנטק: ישראל במקום הראשון בהסמכת שותפים באזור הים התיכון

פחות משנתיים מאז שהושקה רשמית, תכנית השותפים החדשה של סימנטק בישראל רושמת מספרים מרשימים, גם בהסמכת התמחויות בפתרונות (Solution Specializations) וגם בהסמכת התמחויות ברמת מאסטר (Master Specializations). פחות משנתיים מאז שהושקה רשמית, תכנית השותפים החדשה של סימנטק בישראל רושמת מספרים מרשימים, גם בהסמכת התמחויות בפתרונות (Solution Specializations) וגם בהסמכת התמחויות ברמת מאסטר (Master Specializations). תכנית השותפים החדשה של סימנטק הוצגה באפריל 2010, והכילה שינויים ועדכונים אסטרטגים להתמחויות הפתרונות, כמו גם הוספת תחום התמחות חדש עבור שותפים מוסמכים בעלי שיטות ייעוץ מוכחות, בתחום טכנולוגי אחד או יותר.

שינויים אלו, אשר נועדו לעודד ולהעמיק את מעורבותם של השותפים בחלק מן השווקים החשובים ביותר של סימנטק, הניבו עד כה תוצאות מצוינות: השלמת הסמכה של 26 התמחויות בפתרונות ו-10 הסמכות התמחויות ברמת מאסטר, הכמות הגדולה ביותר במחוז הים התיכון של החברה (הכולל, בנוסף לישראל גם מדינות כמו איטליה, ספרד, פורטוגל ויוון).

"אנו גאים ביותר בהישגי השותפים שלנו בישראל הנמצאים בתיאום עם המטרות שהושגו על ידי אזור הים התיכון, עם יותר מ-130 התמחויות בפתרונות ו-40 התמחויות מאסטר בכל האזור," מספר ראם מגן, מנהל ערוצי ההפצה והשותפים בסימנטק ישראל, "זוהי עדות מצוינת לכך שבישראל הבינו השותפים מהר יותר את היתרונות של התוכנית." עוד מוסיף מגן כי "מאז ומתמיד סימנטק תמכה ופיתחה מדיניות חזקה הממוקדת בפיתוח ערוץ שותפים בעזרת יוזמות חדשות שנועדו לטפח ולחזק את התוכניות המצליחות ביותר. המספרים שהתקבלו מאשרים כי אנו בנתיב הנכון, וכי השותפים הם משאב מרכזי וכן גורם חיזוק עיקרי עבור העסקים שלנו."

תכנית השותפים של סימנטק מסייעת לשותפים לבדל את העסק שלהם ולספק שירות באיכות הגבוהה ביותר עבור לקוחותיהם. חידושים אלו, יחד עם יתרונות פיננסיים ותחרותיים רבים, נועדו לסייע לשותפים להגדיל הכנסות ממכירות ולחזק את הקשר שלהם עם החברה. "התכנית מבוססת על מודל של מומחיות (Specialization) על פי משפחות המוצרים השונות, המתגמלת את השותף בהתאם למידת מחויבותו לסימנטק ולהשקעותיו," מספר מגן. "התכנית נועדה לסייע לשותפיה המנוהלים של החברה ליצור יתרון תחרותי, לשפר את ההכרה בהם, להגביר את הרווחיות, ולקדם את יכולתם הטכנולוגית במידה ניכרת."

ההתמחויות מוכיחות ומתעדות את הידע והניסיון שמקבל שותף של סימנטק במשפחת פתרונות ייחודית: כאשר השותפים המוסמכים, אשר ישענו על רמה גבוהה יותר של מיומנות טכנולוגית בתחום, יבחרו להציע ללקוחותיהם סל מוצרים גדול יותר של סימנטק, כך יגדל היקף העסקאות. ראם מגן מציין כי שותפים מומחים מתוגמלים בתנאים מסחריים מועדפים, בהגנת עסקאות, בגישה בלעדית למידע ומשאבי סימנטק, ביכולות מתקדמות, ובהכרה על ידי סימנטק והלקוחות. השותפים נמדדים ומתוגמלים לפי כמות העסקאות החדשות שהם מביאים לחברה, ומקבלים תמריצים שונים שמעניקים להם יתרון עסקי על פני המתחרים.

תוכנית השותפים החדשה של סימנטק מציעה התמחות מאסטר עבור שותפים מתמחים בעלי הסמכה שמסוגלים לעמוד בדרישות הספציפיות הקשורות ליכולת לספק שירותי ייעוץ, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. התמחויות המאסטר מספקות לשותפים הטבות ויתרונות תחרותיים, כמו גם גישה מועדפת לכלים של סימנטק ולאנשי הצוות הטכני. אין ספק כי אמוץ תכנית השותפים באופן מוצלח בישראל יתרום להגדלת המקצועיות והרווחיות של כל שותף.

דילוג לתוכן