סימנטק חושפת אסטרטגיה מקיפה לאבטחה וניהול Mobile עבור ארגונים

תמיכת iPhone, iPad ו- Android נוספה לתמיכת פלטפורמות קיימות כדי לעזור ללקוחות להגן על מכשירים ניידים ולנהל אותם 
סימנטק הכריזה על עדכון מרכזי לאסטרטגיית האבטחה והניהול הניידת (Mobile) שלה – גישה מקיפה לאספקת פתרונות ניידים עבור ארגונים, צרכנים פרטיים וספקי שירותי תקשורת, במטרה לאבטח ולנהל כל מכשיר נייד בכל זמן ובכל מקום.
 
סימנטק גם הכריזה על יכולות אבטחה וניהול חדשות עבור Android ו- Apple iOS – מערכת ההפעלה של ה- iPhone ו- iPad – בנוסף לתמיכה קיימת עבור Windows Mobile, Symbian
ו- BlackBerry.
 
תכונות חדשות, כולל מחיקה מרחוק, אכיפת מדיניות סיסמאות ומלאי מכשירים, מאפשרות לארגונים לאמץ מכשירים חדשים אלה תוך שמירה על האבטחה והשלמות של מידע ונכסים ארגוניים.
 
"משימתה של סימנטק היא לאבטח אנשים ומידע דרך זהויות, הגנה והקשר (קונטקסט), וגישתנו הרחבה לאבטחה וניהול ניידים הנה הרחבה מרכזית של הגנה עבור כל לקוחותינו", אומר שמוליק אנג'ל, מנכ"ל סימנטק ישראל. "על-ידי אספקת אבטחה וניהול עבור  המכשירים הניידים החכמים הפופולאריים ביותר, אנו מקלים על ארגונים לאפשר לעובדיהם להשתמש במכשיר המועדף עליהם בלי לסכן את נתוניהם הארגוניים".
 
השימוש בטלפונים חכמים גדל באופן אקספוננציאלי, עם אספקות מכשירים ניידים הצפויות לגדול ב- 55 אחוז ב- 2010. מכשירי Android ו- Apple iOS מניעים גידול זה, וצפויים להחזיק
ב- 31 אחוז מהשוק הגלובלי בסוף השנה.
 
יותר ויותר, מכשיר אחד מיועד לשימוש אישי, שימוש עסקי, ולגישה לבידור ולשירותים המסופקים ע"י חברות סלולר. שינוי מהותי זה בהתנהגות מאפשר שיפורי פרודוקטיביות עצומים, אך גם יוצר אתגרי אבטחה וניהול חדשים עבור שלוש קבוצות עיקריות – ארגוני IT, צרכנים פרטיים, וספקי שירותי תקשורת. סימנטק הנה היצרנית הראשונה המספקת לשלוש הקבוצות פתרונות אבטחה וניהול ניידים הטובים מסוגם, שיכולים לגדול ממשתמש אחד למיליוני משתמשים.
 
אבטחה וניהול ניידים ארגוניים
ארגונים ניצבים בפני אתגרים ייחודיים לאבטחה וניהול של מכשירים ניידים מאחר שמשתמשים רבים מביאים את מכשיריהם האישיים לארגון, או משתמשים במכשיריהם העסקיים לשימוש אישי. לארגונים רבים חסרה היכולת לתמוך בהתאם ולהרחיב גישה למכשירים צרכניים שונים, כמו iPhone, iPad ו- Android, אשר מסננים נתונים ארגוניים ותקשורת עסקית.
 

ההיצע הרחב של סימנטק בתחום פתרונות ארגוניים ניידים, עוזר לארגונים לאמץ את הפיכת
ה- IT לצרכני, על-ידי מתן האפשרות למשתמשים לבחור את מכשיריהם המועדפים תוך אכיפת משילות (Governance), אבטחת נתונים ארגוניים, וקבלת שקיפות ושליטה על כל הפלטפורמות הניידות. פתרונות אלה נותנים למנהלנים את היכולת להגדיר באופן מרכזי ולהפיץ מדיניות אבטחה למכשירים דרך האוויר.
 
פתרונות סימנטק עבור אבטחה וניהול ניידים ארגוניים כוללים:

ניהול מכשירים: Symantec Mobile Management
אבטחת מכשירים: Symantec Endpoint Protection Mobile Edition, Symantec Network Access Control Mobile Edition
הצפנת מכשירים: PGP Mobile, PGP Support Package for BlackBerry
אימות זהויות חזק: Verisign Identity Protection (VIP) Access for Mobile, Verisign Device Certificate services

 
אבטחה צרכנית ניידת
אחד האתגרים העיקריים של צרכנים פרטיים עם המכשירים הניידים שלהם, הוא חוסר יכולתם להגן באופן הולם על מידע אישי כאשר המכשיר אובד, נגנב, או נפגע על-ידי איום.
כדי לעזור לצרכנים חשפה סימנטק לאחרונה את Norton Everywhere המיועד לקחת את נורטון אל מעבר ל- PC, ולהרחיב אמון גם אל מכשירים חדשים ויישומים צרכניים.
 
Norton Everywhere משלב עבור צרכנים טכנולוגיית אבטחה, גיבוי ותשתית של סימנטק, ביחד עם שותפים, על מנת לספק שירותי נורטון לצרכנים בדרך חדשה לגמרי.
משמעות יוזמה זו היא שצרכנים יכולים לסמוך על ההגנה של Norton Everywhere – ברחבי אתרים רבים, מכשירים רבים וחוויות דיגיטליות רבות. היצע קיים תחת Norton Everywhere כולל Norton Mobile Security for Android ו- Norton DNS אשר זמינים עבור כל מכשיר,
מ- iPad עד קונסולות משחקים ונתבי Wi-Fi.
 
אבטחה ניידת לספקי שירותי תקשורת
ספקי שירותי תקשורת מעריכים חדשנות באבטחה ניידת, מפני שהיא מקדמת חוויה איכותית יותר ללקוחותיהם, ובו-זמנית מפחיתה את עלויות התפעול שלהם. סימנטק תציג בקרוב פתרונות חדשים המאפשרים לספקים לאבטח טוב יותר רשתות; לנהל טוב יותר אכיפת מדיניות והעדפת משתמשים; ולהגדיל רווחיות על-ידי שיפור שביעות רצון לקוחות ומניעת נטישה; וכן והפחתת עלויות הכרוכות בשימוש לא נכון ברשת, ריבוי נוזקות (Malware) ודואר זבל (ספאם).
 
זמינות
פתרונות ניידים של סימנטק לארגונים ולצרכנים זמינים עתה, וזמינות פתרונות לספקי שירותי תקשורת צפויה לסתיו 2010.

דילוג לתוכן