סימונה קומנדה, מנכ"לית פיליפס איטליה, ישראל ויוון

סימונה קומנדה מונתה למנכ"לית פיליפס איטליה, ישראל ויוון

סימונה קומנדה (44) מונתה לתפקיד המנכ"לית החדשה של פיליפס IIG (איטליה, ישראל ויוון). היא נכנסת לתפקיד במקומו של סטפנו פולי, שהוביל את ניהול האזור בשש השנים האחרונות, ומקבל על עצמו אתגר מקצועי חדש כסמנכ"ל השירות של פיליפס בצפון אמריקה.

במסגרת תפקידה, קומנדה תמשיך בתהליך הטרנספורמציה שמובילה פיליפס בשנים האחרונות, כשהיא מגדירה מחדש את גבולות תחום הבריאות ותומכת באימוץ מודלים מחוברים, יעילים וברי קיימא בתחום הבריאות. ביסוד השינוי הזה עומדים חדשנות וגישה המעמידה את הלקוח במרכז.

קומנדה הצטרפה לפיליפס לפני כשנתיים כסמנכ"לית מכירות ותפעול בחטיבת מערכות בריאות לאזור איטליה, ישראל ויוון והובילה בהצלחה את החטיבה להשגת יעדי הצמיחה שלה, תוך שהיא תורמת רבות לביצועים הכוללים של החברה.

"אני מברכת על האתגר החדש וגאה להוביל חברה שלקחה על עצמה את המשימה החשובה של שיפור איכות החיים של אנשים, תוך מינוף החדשנות הטכנולוגית, שהיא עמוד השדרה של הדרך שבה אנו עושים עסקים", אמרה סימונה קומנדה, מנכ"לית פיליפס איטליה, ישראל ויוון. "אני סומכת על הצוות המיומן של פיליפס, אשר ניצב בפני תהליך הטרנספורמציה עם נחישות ואשר תומך ביעדי הצמיחה של החברה על פני כל הרצף הטיפולי ומסייע להוביל את המערכות שלנו לעבר העתיד בתחום הבריאות, ההופך ליותר ויותר דיגיטלי וכזה, המסוגל לחבר בין אנשים, נתונים וטכנולוגיה ללא מחסומים".

קומנדה הינה בעלת תואר ראשון בהנדסה כימית ובעלת ניסיון מקצועי של מעל ל-20 שנה בחברות מובילות בתחום הבריאות.

דילוג לתוכן