סים זול: "גם הישראלים שבחרו לטוס לחופשה בזמן מבצע 'צוק איתן'

סים זול: "גם הישראלים שבחרו לטוס לחופשה בזמן מבצע 'צוק איתן' – מתעדכנים כל רגע נתון במדורי החדשות תקופת 'צוק איתן' מביאה עמה שינויים חברתיים וכלכליים ומשפיעה באופן ישיר גם על הרגלי הצריכה ברשת האינטרנט ברגעי השיא ובזמן אמת.
דוד פרסיקו, מנכ"ל ובעלים של סים זול המשווקת חבילות תקשורת לחו"ל, מדווח כי הישראלים שבחרו לצאת לחופשה באירופה ובארה"ב – לא עוזבים את מסך הסמארטפון שלהם לרגע ומתעדכנים כל הזמן במדורי החדשות. לדברי פרסיקו ממוצע הגלישה והשיחות של ישראלים בחו"ל עלה מאות אחוזים לעומת שנה שעברה, הסיבה לכך כמובן היא שימוש מוגבר בצפיה באתרי חדשות קבלת סרטונים מהשטח שימוש מוגבר באפליקציות החברתיות ע"מ להתעדכן ושיחות טלפון לקרובי משפחה שנשארו בישראל, אם בשנה שעברה הייתם מתקשרים פעם ביום לדבר עם המשפחה, השנה זה קורה בשיחות יותר ארוכות ויותר פעמיים במהלך היום.

אז איך בכל זאת תחסכו בחבילת הגלישה שלכם ? דויד פרסיקו ממליץ לכם על הצעדים הבאים:
1. כאשר רוכשים חבילת תקשורת לחול יש לשים לב כי החבילה כוללת גלישה ללא הגבלה או לפחות שמדובר ב-450 מגה (שימוש ממוצע ליום מתחילת המבצע) מול 120 מגה גלישה באותה תקופה שנה שעברה.
2. יש להקפיד על שיחות לארץ בתעריף קבוע , שכן אם תחרגו ממספר הדקות שמוגדרות לכם בחבילה – תשלמו ביוקר.
3. בכדי לא לבזבז את חבילת הגלישה על זמן מבוזבז יש לכבות את האופציה לעידכון באפליקציות המותקנות בפאלפון שלכם שאינם שימושיות כמו סופר פארם וכו'
4. בטח גם אתם מקבלים אלפי תמונות וסרטונים באפליקציית WhatsApp ע"מ להמנע מסיום מהיר של חבילת הגלישה יש לכבות את האפשרות של קבלת הסרטונים, אלא אם כן אתה רוצה בכך ניתן לקבל את כל הסרטונים אח"כ כשתיהיו ב WIFI.
5. Waze צורכת בין 30-40 מגה בפעם הראשונה. כל 20 ק"מ נסיעה ברכב – 1 מגה.
6. שיחת סקייפ למשך שעה שיחת קול בלבד (ללא וידיאו) מורידה 30 מגה, עם וידיאו – 80 מגה
7. שעת גלישה באפליקציית פייסבוק תבזבז לכם 80 מגה.
8. שיחת באפליקציית וויבר במשך שעה "תעלה" לכם 14 מגה.
 

דילוג לתוכן