סייפ-טי רוכשת את נט-נאט, ספקית פתרונות רשת פרוקסי עסקית מאובטחת

החברה תממן את עסקת הרכש באמצעות הקצאה פרטית בסך 6 מיליון דולר

הרצליה, 10 אפריל, 2019 – סייפ-טי גרופ בע"מ ("סייפ-טי" – (Nasdaq, TASE: SFET ספקית של פתרונות software-defined access לסביבות ענן היברידי, מודיעה היום בהמשך להודעתה מתאריך 29 בינואר, 2019, על חתימת הסכם לרכישת נט-נאט בע"מ, חברה ישראלית העוסקת בפתרונות רשת פרוקסי עסקית.

סייפ-טי תרכוש מבעלי המניות של נט-נאט את כלל הון מניותיה של נט-נאט, ומהחברה האם שלה את הנכסים הדרושים לפעילותה השוטפת, תמורת 9.7 מיליון דולר, חלקם במניות וחלקם במזומן (ביחס של בערך 40% במניות, ו-60% במזומן). התמורה עשויה לכלול תשלום נוסף בשנת 2020, בכפוף להיקף הגידול בהכנסותיה של נט-נאט בשנת 2019 לעומת 2018. סגירת העסקה כפופה לאישורם של בעלי המניות של סייפ-טי, ולתנאי סגירה אחרים הנהוגים בעסקאות מסוג זה. מידע נוסף אודות ההסכם יימסר בהודעה לבעלי המניות לקראת כינוס אספת בעלי מניות לאישור העסקה.

על-פי נתונים כספיים בלתי מבוקרים שנמסרו לסייפ-טי, נט-נאט הציגה צמיחה משמעותית בהכנסות, מ-0.8 מיליון דולר בשנת 2017 ל-2.2 מיליון דולר ב-2018 (הנתונים בלתי מבוקרים), אינה נושאת בחובות או התחייבויות לזמן ארוך וכן מראה יעילות בניהול הוצאותיה התפעוליות.

לנט-נאט מומחיות בשוק מהיר-הצמיחה של שירותי ענן, והיא מציעה שירותי רשת Proxy בלעדית בבעלותה, המבוססים על טכנולוגיה ושיתופי פעולה ייחודיים  עם ספקי אינטרנט ברחבי העולם, לצורך שימוש חברות סייבר וכריית נתונים (Web Intelligence) נט-נאט סינרגטית לפעילות הקיימת של סייפ-טי ובאפשרותה להציג הזדמנויות בתעשיות ובשווקים חדשים, תוך הגדלת ההכנסות ותזרים המזומנים.

דילוג לתוכן