סייפ-טי קיבלה הזמנה מחברת המשקאות הגדולה בישראל לשילוב פתרונות ה- SDA וה-SDE של החברה

חברת סייפ-טי, ספקית מובילה של פתרונות software-defined access בענן, מודיעה היום כי אחד ממפיצי החברה קיבל הזמנה מחברת המשקאות הגדולה בישראל.

המערכת שהוזמנה הינה הרחבה של מערכת אשר נמצאת בשימוש חברת המשקאות, והיא מהווה שילוב של פתרונות ה-SDE וה-SDA של החברה לשיתוף מאובטח של מידע במספר דרכים, לרבות מתן גישה לאפליקציות באמצעות פתרון ה-SDA למשתמשים פנימיים וחיצוניים.

ההזמנה כוללת גם רישיונות לכלל אלפי המשתמשים של הארגון וכן חבילת תחזוקה שנתית במודל רישוי קבוע.

שחר דניאל, מנכ"ל סייפ-טי: "מדובר בהזמנה אסטרטגית עבורנו. הארגון הינו לקוח ותיק של סייפ-טי שכעת קיבל החלטה להעמיק עוד יותר את הגנת המערכות שברשותו באמצעות הפתרונות המתקדמים שלנו. פתרון ה-SDA נועד להפחית באופן משמעותי את החשיפה של הארגון להתקפות, מבלי לפגוע בגישה מרחוק ליישומים פנימיים של הארגון".

פתרון ה- SDA של סייפ-טי נועד לספק לארגונים הגנה על נתונים מקצה לקצה, באמצעות שליטה הן על הגישה והן על השימוש. בהיותו מבוסס על טכנולוגיית ה- Secure Reverse Access מוגנת הפטנט של החברה, מפחית פתרון ה- SDA את החשיפה להתקפה של הארגון על ידי שליטה ובקרה על כל מחזור חיי הגישה ליישומים, ובכלל זה הרשאות הגישה עצמן.

הפתרון מספק לעובדים ושותפים חיצוניים של הלקוח גישה ליישומים פנימיים של הארגון תוך שימוש בשיטת האימות של הארגון עצמו על מנת לוודא את זהות המשתמשים . פתרון ה-SDA של סייפ-טי מאפשר לארגון לקבוע איזה משתמש יכול לגשת לאילו יישומים ולהגביל את הגישה ליישומים ולשירותים מסוימים, והכל ללא צורך בהתקנות כלשהן בצד המשתמש מרחוק. בנוסף, פתרון ה- SDA של סייפ-טי מאפשר ללקוחות לפרסם כל סוג של יישום או שירות גם בזמן שפתחות (פורטים) הכניסה סגורות ומאפשר תנועה דו כיוונית על גבי התקשרויות יוצאות.

דילוג לתוכן