סייפ-טי מוכרת כספק יחיד ומקבלת הזמנה ממשרד ממשלתי בישראל

הרצליה, 2 אפריל, 2019 – סייפ-טי, (Nasdaq, TASE:SFET) ספקית מובילה של פתרונות software-defined access לסביבות ענן היברידי, מודיעה היום כי זכתה להכרה כספק יחיד (כהגדרתו בתקנות חובת המכרזים), וכן קיבלה הזמנה לפתרונות Secure Defined Exchange (SDE) ו-Secure Defined Access (SDA) של החברה מלקוח אסטרטגי, משרד ממשלתי בישראל.

במשרד הממשלתי חיפשו פתרון פשוט, בטיחותי וידידותי למשתמש שיאפשר שימוש מאובטח ביישומים למשתמשים פנימיים וחיצוניים, כמו גם שיתוף מידע רגיש עם שותפים עסקיים, גופים פיננסיים, משתמשים חיצוניים ועוד. המשרד הממשלתי דרש את היכולת לשתף מידע רגיש באמצעות מערכות הנתונים שלו באופן ידני מאובטח, ובעתיד גם באופן אוטומטי.

סייפ-טי זוהתה ע"י המשרד הממשלתי כספק יחיד לפתרון המבוקש, המבוסס על טכנולוגיית Reverse Access שפותחה בחברה ומאפשרת שיתוף מידע וגישה מאובטחת לשרתים ארגוניים. המעמד כספק יחיד תקף לתקופה של שלוש שנים, והמשרד הממשלתי ירכוש את הפתרון של סייפ-טי בשלוש הזמנות שנתיות.

הצטרפותו של לקוח זה לבסיס הלקוחות של החברה מחזקת את מעמדה של סייפ-טי במגזר הממשלתי ומדגימה את היתרונות שפתרונותיה הייחודיים של החברה מציעים לארגונים בעלי צורך באבטחה מתקדמת מסוג זה.

דילוג לתוכן