סייפ-טי מדווחת על הרחבת תיק הפטנטים של החברה, המכסה את השימוש בטכנולוגיית ה"גישה ההפוכה"

הרצליה, 8 באפריל, 2019 – סייפ-טי גרופ בע"מ (נאסד"ק, תל-אביב: SFET), ספקית של פתרונות Software-Defined Access לסביבות ענן היברידי, הודיעה היום כי משרד הפטנטים הישראלי העניק פטנט לסייפ-טי דטה א.ר. בע"מ, חברה-בת בבעלות מלאה של החברה, המכסה את טכנולוגיית ה- Secure Reverse Access ("תנועה הפוכה") של סייפ-טי דטה. הפטנט, שמספרו 218185, נקרא "מערכת הגנה מפני חדירה לשרת פנימי" – “Reverse Access System for Securing Front-End Applications”.

יחד עם קבלת אישור רישום הפטנט בסין, שנכנס לתוקף מוקדם יותר השנה, הענקת הפטנט בישראל מחזקת את תיק הקניין הרוחני של סייפ-טי, ומבססת את חדשנותה הטכנולוגית של החברה. הפטנט הסיני, שמספרו  ZL2013800207104, הוענק ב -29 בינואר 2019, ונקרא “Reverse Access Method for Securing Front-End Applications and Others”.

הפטנט מגן על אלמנטים מרכזיים של טכנולוגיית הליבה של סייפ-טי, כולל טכנולוגיית הליבה של מוצר ה- SDA של החברה. ה"גישה ההפוכה" הינה טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך, שמהותה "תנועה הפוכה" של תקשורת, שנועדה להפחית את הצורך באכסון נתונים רגישים ב- DMZ ובפתיחת פורטים בחומות האש (Firewall) של ארגונים, ובכך מאפשרת גישה מאובטחת לרשתות ושירותים.

דילוג לתוכן