סייסנס משיקה גרסה חדשה לתוכנת הבינה העסקית שלה

בין החידושים שנוספו בגרסה 6.0: יכולות אנליטיות וסטטיסטיות מתקדמות וממשק ישיר עם מגוון רחב של מערכות מידע חיצוניות
חברת הבינה העסקית סייסנס משיקה גרסה חדשה של מוצר הדגל שלה – סייסנס 6.0, הגרסה החדשה מרחיבה באופן משמעותי את היכולת של משתמשי סייסנס לנתח מידע מורכב בצורה פשוטה, זמינה ונוחה לשימוש עבור משתמשים עסקיים ואנליסטים. בנוסף, הגרסה החדשה הינה מערכת פתוחה אשר יכולה להתחבר בצורה חלקה עם מערכות אנליטיות אחרות אשר נמצאות בשימוש בעסק.
"הגרסה החדשה שלנו מהווה אבן דרך אסטרטגית כיוון שהיא לוקחת אותנו לרמה חדשה של חדשנות בתחום עיבוד וניתוח של ביג דאטה ושל מידע מבוזר", מסר מנכ"ל החברה אמיר אורעד ,והוסיף: "עם היכולות החדשות של גרסה 6.0, המשתמשים שלנו יכולים לנתח מידע – מורכב ככל שיהיה, באופן פשוט, בהיר ומהיר, ולהגיע לתובנות עסקיות מיידיות תוך שימוש במגוון רחב של יכולות אנליטיות, סטטיסטיות ו-ויזואליות".

"המחקרים שלנו מראים כי 70% מכלל העסקים משלבים יותר משישה מקורות מידע במסגרת המידע שהם מנתחים, וכי 79% מכלל החברות מעידות שבשנה הבאה הן יצטרכו לנתח כמות גדולה יותר של נתונים", מסר סמנכ"ל ומנהל המחקר והניתוח העסקי בחברת הייעוץ ונטאנה, טוני קסנטינו, והוסיף "סייסנס מספקת את היכולת לנתח את המידע בעלות נמוכה לצוותי ה- IT בפרט ולחברה ככלל. הגרסה החדשה מאפשרת למשתמשים עסקיים לנתח כמויות גדולות של מידע ממקורות רבים ושונים באופן מהיר ועצמאי ".
הגרסה החדשה, יכולה להסתנכרן עם כלים נוספים לניתוח ותצוגה גרפית של מידע כגון Excel, Tableau או Crystal Reports. באמצעות הממשק החדש, משתמשים יכולים להנות מהיתרונות הטכנולוגיים הייחודיים של סייסנס בתחום הכנה ומידול של מידע, אך להמשיך להשתמש בכלים נוספים כפי בחירתם לצורך תצוגה גרפית של המידע או הכנת דיווחים עסקיים.
סייסנס מפתחת ומוכרת תוכנת בינה עסקית (Business Intelligence) אשר מאפשרת למשתמשים עסקיים לנתח מידע ונתונים מורכבים בצורה פשוטה. סייסנס פונה לעסקים שצריכים לנתח במהירות ובקלות מאגרי מידע גדולים (ביג דאטה) או מידע ממספר רב של מקורות, וליצור תצוגה אינטראטקיבית של הנתונים אשר ניתנת לשיתוף באמצעות הדפדפן. לחברה מעל 700 לקוחות בינ"ל ב- 49 מדינות וביניהם eBay, סמסונג, WIX Target ועוד, במגוון רחב של תעשיות כגון: פיננסים, קמעונאות ושירותי רפואה. לאחרונה זכתה סייסנס במקום השישי במדד החברות הצומחות בישראל ה-Fast 50 בזכות צמיחה של 100% שנה אחר שנה.

קישור לאתר סייסנס : http://www.sisense.com/

דילוג לתוכן