אמיר אורעד, מנכ"ל חברת סייסנס

סייסנס הישראלית במקום השביעי במדד החברות שהכי טוב לעבוד בהן של מגזין פורבס

מגזין פורבס חושף את סקר 100 חברות הביג דאטה:
סייסנס הישראלית במקום השביעי במדד חברות שהכי טוב לעבוד בהן

במדד, החברה הישראלית עוקפת ענקיות כמו גוגל, מייקרוסופט וSAP
אמיר אורעד המנכ"ל :"אנחנו מרגישים גאווה גדולה על הבחירה והמקום"

חברת הבינה העסקית המובילה סייסנס (Sisense) שמפתחת ומוכרת תוכנת בינה עסקית (Business Intelligence) אשר מאפשרת למשתמשים עסקיים לנתח מידע ונתונים מורכבים בצורה פשוטה, נבחרה בסקר של אתר Glassdoor שפורסם בסוף השבוע האחרון במגזין פורבס במקום השביעי במדד חברת הביג דאטה.

המדד מייצג את 100 חברות הביג דאטה המומלצות ביותר את תובנות מידע ההמונים שמצביעים באתר Glassdoor. מדובר באתר המנתח באופן הגון ובתהליך שקוף את דרך הבחירה וההצבעות.
על פי המדד, כ- 92% מהעובדים בחברה ימליצו עלי לחברים כמקום עבודה ו- 100% מכלל הנשאלים, מרוצים מהתנהלות המנכ"ל.

אמיר אורעד, מנכ"ל החברה: "הלב מתרחב ואנחנו מרגישים גאווה גדולה על כך שהעובדים שלנו מרצוים ממקום העבודה שלהם ורוצים להביא את החברים שלהם לעבוד אצלנו ואיתנו" ומוסיף "אנחנו בסייסנס מאמינים בעבודה קשה ומאמצת שנושאת פירות של הצלחה, לא בכדי אנחנו מכפילים את עצמנו הן מבחינת נפח עבודה והן מבחינת כמות עובדים כל שנה מאז ההקמה- כשעד סוף השנה נחצה את סף ה- 300 עובדים". כיום, מגייסת החברה עוד 50 עובדים לכל מחלקות החברה.

כזכור, את שנת 2016 סייסנס החלה עם גיוס של 50 מיליון דולר בהובלת קרן בסמר ונצ'ר פרטנרס- כך שסך כל הגיוסים שלה עומד על 100 מיליון דולר. שנת 2015 הייתה שנה טובה מאוד עבור סייסנס – החברה זכתה בפרסים רבים: מקום 6 במדד הצמיחה הישראלי של דלויט ומקום 47 בדירוג העולמי של המדד, פרס החדשנות הטכנולוגית של Ventana Research, פרס המנהיגות של Frost & Sullivan בתחום הבינה העסקית (BI).

 

לשליחת קורות חיים- http://www.sisense.com/

דילוג לתוכן