סייבריזון הישראלית מתרחבת: משיקה עם סופטבנק היפנית חברת-בת יפנית

חברת הסייבר הישראלית סייבריזון מתרחבת:
משיקה עם חברת סופטבנק היפנית חברת-בת ביפן
לאיתור וניטרול של איומי סייבר בזמן אמת

• חברת-הבת החדשה תציע את פלטפורמת האיתור והתגובה של סייבריזון לחברות וארגונים יפנים
• החברה תנוהל על ידי שי הורוביץ, לשעבר דירקטור פיתוח עסקי בסייבריזון
• לחברה עשרות לקוחות ביפן, ביניהם אחת מהיצרניות הגדולות בעולם

חברת הסייבר הישראלית סייבריזון (Cybereason) וחברת סופטבנק (SoftBank) היפנית, לקוחה ומשקיעה של סייבריזון, מכריזות היום על השקת מיזם משותף לשתי החברות: הקמת חברת-בת בשם Cybereason Japan Corp. החברה תהווה ספקית בלעדית ביפן של פלטפורמת סייבריזון ושל שירותי החברה לאיתור ותגובה לאיומי סייבר.

חברת-הבת Cybereason Japan Corp תפעל כיחידה עסקית נפרדת ותנוהל על ידי שי הורוביץ, לשעבר דירקטור פיתוח עסקי בסייבריזון, שהוביל בשנתיים האחרונות את שיתופי הפעולה של החברה עם לוקהיד מרטין ועם סופטבנק. לפני שהצטרף לסייבריזון פיקד הורוביץ על צוותים ביחידה צבאית סודית. להורביץ תואר שני במנהל עיסקים MBA מאוניברסיטת MIT בבוסטון ותואר שני במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

לדברי אמאנה קיטו, סמנכ"ל מערכות מידע בסופטבנק: "סייבריזון מעצימה את היכולת של קבוצות האבטחה בחברות וארגונים להתגונן בפני איומי סייבר, ומפחיתה באופן משמעותי את עלויות אבטחת המידע".

לדברי ליאור דיב, מייסד שותף ומנכ"ל סייבריזון: "ההתרחבות ליפן מהווה צעד חשוב בצמיוחה העולמית של סייבריזון. מעמדה הייחודי של סופטבנק בשוק היפני והתמיכה שהיא מעניקה לנו, לצד מגוון האמצעים העומד לרשותה, מאיצים את יכולתנו לחדור לשוק היפני, שוק עם מאפיינים וצרכים ייחודים מהשווקים בארה"ב ובאירופה. סייבריזון פורצת דרך לא רק בגישתה הייחודית לאיתור ונטרול של תקיפות סייבר, אלא גם בדרכה הייחודית בה בחרה להתרחב כסטארטאפ: על ידי יצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים עם לקוחות החברה, אשר הפכו למשקיעים ומפיצים של החברה. השקת סייבריזון יפן הינה דוגמא מושלמת לגישה של סייבריזון לצמיחה ארוכת טווח".

לדברי שי הורוביץ, מנכ"ל סייבריזון יפן: "צעדינו הראשונים ביפן מרמזים על ההצלחה שצפויה לנו בהמשך הדרך. סייבריזון מגינה כבר על כ-40 לקוחות ביפן, ביניהן אחת מהיצרניות היפניות הגדולות בעולם. אנו סוללים את הדרך להענקת פתרון פשוט ועצמתי לבעיות אבטחת המידע שחברות יפניות מתמודדות איתן".

הסוד של סייבריזון: איתור ותגובה בזמן אמת
ככל שגדל התחכום של מתקפות סייבר בשנים האחרונות, כך גדל מספר החברות והארגונים, המצטיידים באמצעי אבטחת מידע מגוונים. אולם, מסתבר כי גם לחברות המבוצרות ביותר, האקרים מתוחכמים מצליחים לפרוץ. מציאות זו הובילה ליצירת פלטפורמת סייבריזון לאיתור ותגובה של איומי סייבר (Endpoint Detection and Response).

הפלטפורמה מאפשרת איתור ותגובה למתקפות סייבר באופן מיידי בזמן אמת ומשתמשת במידע הזורם מעמדות הקצה בכדי לאתר את כלל האיומים, פשוטים כמורכבים ומסייעת לארגונים:
• לאתר, לנתח ולהגיב למתקפות סייבר המכוונת אליהם.
• לאסוף נתוני רקע רבים לשימוש צוותי האבטחה החוקרים.
• לטייב את השימוש בכוח האדם העומד לרשות צוותי אבטחת מידע.

על ידי שימוש בנתונים מעמדות הקצה לאיתור איומי סייבר פשוטים ומורכבים, הפלטפורמה של סייבריזון מאתרת באופן אוטומטי פעילויות זדוניות, מציגה אותן בצורה אינטואיטיבית, מספקת את ההקשר בו מתרחשות מתקפות הסייבר, תוך התקנה ושימוש קלים ומהירים, שאינם מפריעים לפעילות הארגון.

דילוג לתוכן