סייברארק הוגדרה כמובילה במחקר עצמאי של Forrester בתחום ניהול זהויות פריבילגיות

 

 

סייברארק (נאסד"ק: CYBR), הוכרזה כמובילה במחקר עצמאי של חברת האנליסטים העצמאית Forrester בתחום ניהול זהויות פריבילגיות.

 

מבדיקה שעשה המכון בקרב 11 מבין הספקים המרכזיים בתחום ניהול זהויות פריבילגיות, סייברארק מדורגת במקום הגבוה ביותר, הן בפתרון שלה והן מבחינת הנוכחות בשוק.

לפי הדוח, "פתרון סייברארק חזק באבטחת סיסמאות, בניהול סשנים ( (session management ובניתוח איומים על גישה פריבילגית. לפתרון יש גם את התמיכה הרחבה ביותר ב-DevOps לעומת כל ספק אחר שנבדק במחקר".

 

סייברארק קיבלה את הציון הגבוה ביותר בקריטריונים של ה דוח, בהם גם שביעות רצון לקוחות; אנליטיקה של איומים על חשבונות פריבילגיים או של התנהגותם; Privilege delegation and escalation; תוכניות ניטור לסשנים פריבילגיים, ותוכניות תמיכה בקונטיינרים.

 

פתרון אבטחת גישה פריבילגית של סייברארק הוא הפתרון המקיף ביותר בשוק להגנה כנגד ניצול לרעה של חשבונות פריבילגיים, הרשאות וסודות (secrets) בכל מקום, לרבות בנקודות הקצה, בשרתי הלקוח (on premises), בענן היברידי ובסביבות DevOps.

 

"דוח Forrester Wave מחזק לדעתנו את החשיבות של ניהול גישה פריבילגית לשליטה בגישה של משתמש אנושי או מכונה לנכסי המידע הרגישים ביותר של הארגון", אומרת מריאן בודניק, סמנכ"ל שיווק בסייברארק. "אנו גאים להיות מובילים של Forrester ומעריכים את תמיכת הלקוחות והשותפים שסומכים על סייברארק כיועצת ושותפה במאמציהם להשקיע בתשתית מודרנית, בשיפור האג'יליות העסקית ולהניע הזדמנויות חדשות לצמיחה".

דילוג לתוכן