סיטריקס רכשה את חברת Kaviza העוסקת בתחום

חברת סיטריקס (Citrix), מובילה עולמית בתשתיות אספקת יישומים, המיוצגת בישראל על ידי קבוצת אמן, הודיעה על השלמת תהליך הרכישה של חברת Kaviza, בעלת הפתרון המוביל VDI-in-a-Box" המיועד לארגונים קטנים ובינוניים (SMB). הרכישה מוסיפה פתרון ייחודי לתיק המוצרים של סיטריקס בתחום וירטואליזציה שולחנות העבודה, המאפשר לחברה להעמיק את אחיזתה בשוק ה- SMB ולספק שירותי Virtual Desktop Infrastructure(VDI) לכלל השוק. המוצר של Kaviza משלים את קו מוצרי
ה- XenDesktop של סיטריקס, המיועד בעיקרו לארגונים גדולים.
 
המוצר של Kaviza מאפשר לארגוני SMB ליישם וירטואליזציה שולחנות עבודה בעזרת פתרון תוכנה קל ליישום, ללא צורך בשימוש בחיבוריות ייחודית, במאזני עומסים, בשרתים ייעודיים ובאחסון יקר ברשת. התוכנה של Kaviza מותקנת באופן מהיר וקל (פריסה מלאה בשעתיים או פחות) ומסוגלת להעביר חוויית משתמש עשירה, הודות לשימוש בטכנולוגית HDX של סיטריקס. השימוש בתשתית פשוטה מניב החזר מהיר על ההשקעה וגמישות בתפעול. המוצר יכול לפעול על תשתיות שונות הודות לעובדה שהוא תוכנן בארכיטקטורה פתוחה.
 
"חברת Kaviza מבינה את צרכי ארגוני ה-SMB ועשתה דרך ארוכה במתן פתרון וירטואליזציה שולחנות עבודה פשוט וזול לארגונים אלה. העובדים של Kaviza והטכנולוגיה החדשנית שלה יוסיפו ערך ממשי לקו מוצרי ה-VDI של סיטריקס, במיוחד כאשר יותר ויותר ארגוני SMB מאמצים וירטואליזציה של שולחנות עבודה. תוספת זו תעזור לנו להוסיבל את השוק גם בקרב חברות בגדלים אלה" ,אמר גורדון פיין (Gordon Payne), סמנכ"ל בכיר ומנהל קבוצת שולחנות העבודה בסיטריקס.
 

דילוג לתוכן