סיטריקס מסייעת לאסטרונאוטים של נאס"א לשמור על קשר עם בני משפחותיהם

מוצר ה-XenDesktop של החברה העביר את ה- Tweet הראשון מהחלל
סיטריקס מיוצגת בישראל על ידי קבוצת אמן
חברת סיטריקס (Citrix), מובילה עולמית בתשתיות אספקת יישומים, המיוצגת בישראל על ידי קבוצת אמן, מסייעת לאסטרונאוטים של סוכנות החלל האמריקאית (NASA) לשמור על קשר ישיר עם בני משפחותיהם וחבריהם על ידי העברת מסרי טוויטר (Twitter) מהחלל.
 
נאס"א שילבה את מוצר ה- XenDesktop עם טכנולוגיית ה- HDX ברשת ה-LAN של תחנת החלל הבינלאומית ובכך מאפשרת לאסטרונאוטים השוהים בתחנה ליצור קשר ישיר, פרטי ומאובטח עם בני משפחותיהם דרך יישומי שולחן עבודה מוכרים ורשתות חברתיות. הרשת החדשה כוללת גם טכנולוגיות אופטימיזציה של WAN ו- Branch Repeater של סיטריקס המסייעות בהעברה של המידע מהחלל לארץ וההיפך ללא עיכובים. מאמצים אלה נעשים על מנת להקל על חייהם של האסטרונאוטים השוהים בתחנת החלל לפרקי זמן ממושכים.
 
עד שילוב מוצרי סיטריקס בתחנת החלל, אסטרונאוטים שרצו לשלוח מסרים אישיים ארצה (לדוגמא, משלוח מסר בטוויטר), נאלצו להעבירו במייל לצוות הקרקע ומשם המסר נשלח לבני המשפחות, זאת בשל זמן האחזור הארוך. כעת, לאסטרונאוטים יש שולחנות עבודה וירטואליים המאוחסנים בתחנת הקרקע והם יכולים לתקשר ישירות באמצעות מחשבים ניידים הנמצאים בתחנת החלל.
 
"אנו גאים מאוד בשיתוף הפעולה עם נאס"א בהטמעת פתרון שולחן העבודה הוירטואלי שלנו המסייע בפתרון בעיית זמני איחזור ארוכים", אמר טום סימונס (Tom Simmons), סמנכ"ל אזורי למגזר הציבורי בסיטריקס. "אנו שמחים שיש לנו חלק בקיצור המרחק שבין האסטרונאוטים בחלל ליקיריהם בכדור הארץ. בפרויקט זה הוכחנו שפתרונות וירטואלזיצית שולחנות העבודה שלנו יכולים להעביר יישומים לכל אחד, בכל מקום ובכל זמן, אפילו תחת התנאים המאתגרים ביותר".

דילוג לתוכן