סיטרה עברה למערכת ERP בענן של NetSuite מבית אורקל

יום אחרי שסיטרה דווחה על גיוס של 25 מיליון דולר,עוברים למערכת ERP בענן של NetSuite מבית אורקל

הפרויקט בוצע ע"י נטקלאוד, הנציגות הרשמית של NetSuite בישראל

חברת הסטארט-אפ הישראלית סיטרה נטוורקס (CTERA Networks) בחרה במערכת ERP בענן של חברת NetSuite, שבסוף חודש יולי 2016 נרכשה ע"י אורקל תמורת כ- 9.3 מיליארד דולר.
הפרויקט בוצע ע"י חברת נטקלאוד, הנציגות הרשמית של NetSuite בישראל ומפתחת הלוקליזציה המאושרת למוצר.

מערכת NetSuite נועדה לנהל את כל מערך הפעילות הגלובלית של סיטרה, והיא כוללת בין היתר מודולים שישמשו את הפעילות הפיננסית, הרכש, המלאי והלוגיסטיקה, והוצאות מכירה.
NetSuite מסופקת בפלטפורמת תוכנה כשירות (SaaS – Software as a Service) המאפשרת אספקה של יישומים על גבי רשת האינטרנט ללא התקנה מקומית, במודל של תשלום לפי שימוש.

לפני המעבר ל- NetSuite השתמשה סיטרה במערכת Microsoft Dynamics NAV, והחליטה לעבור ל- NetSuite לאחר שחיפשה מערכת רב-חברתית ורב-מטבעית, המאפשרת ניהול מלא של כל חוקי ההכרה בהכנסה. הפרויקט בוצע במהירות רבה תוך שימוש בתהליכים וכלים שפותחו ע"י נטקלאוד לתחומי כספים ולוגיסטיקה.

על שביעות הרצון של הלקוח, העיד שי ברין, סמנכ"ל הכספים של סיטרה, שאמר: "אם היה עלי ליזום שוב תהליך הטמעה של מערכת ERP, הייתי בוחר שוב במערכת NetSuite וביישום וההטמעה של נטקלאוד. NetSuite עונה על כל דרישותינו ועוד הרבה יותר מכך, כמערכת מאוד דינמית, רחבה וקלה לשימוש, בעוד נטקלאוד מספקת יישום מקצועי ושירות ממוקד לקוח. "

איל גרייפנר, מנכ"ל משותף בחברת נטקלאוד, אמר: "הבחירה של סיטרה במערכת NetSuite כפתרון שלם לניהול המשאבים בארגון, ובנטקלאוד כמי שתבצע את היישום, היה אך טבעי. מערכת NetSuite מספקת לארגון כמו סיטרה, פתרון מלא ושלם הכולל תהליכים עסקיים קריטיים שאינם ניתנים למימוש במערכות ERP אחרות, כדוגמת תהליך ההכרה בהכנסה. בנוסף, רק למומחים של נטקלאוד יש הסמכות, ידע וניסיון בהטמעת כל הפונקציונליות העשירה שמספקת המערכת. שילוב של מערכת עשירה וחברה מיישמת מקצועית, עם ניסיון ביישום המערכת, הינו מפתח עיקרי להצלחת הפרויקט" .

דילוג לתוכן