סטיב ג'ובס מציג את Ping: רשת מוזיקה חברתית

במסיבת עיתונאים שהועברה בשידור חי ברשת למכשירי אייפון ואייפוד ומחשבי מק, הציגה אפל את אייטונז 10 , אפל TV ו-אייפוד שאפל כמו גם שדרוג גרסה 4.1 למכשירי האייפון והאייפד.
סטיב ג'ובס הציג הערב מספר חידושים ושינויים לקו המוצרים של החברה בכנס מוזיקה בו חשף את פינג, מעין  רשת חברתית חדשה אשר מושתת (איך לא) על העדפות מוזיקליות ונכללת בגרסת האייטיונז 10 שזמינה להורדה מכאן. שירות Ping יאפשר למשתמשים לעקוב אחר העדפותיהם המוזיקליות של החברים ושל האמנים המועדפים עליהם. ניתן יהיה לחלוק המלצות למוזיקה עם החברים ואף להאזין לחלקים מתוך השירים הנבחרים לפני הרכישה.

עוד הוצג באירוע מכשיר Apple TV במחיר מגוחך של 100$. מכשיר הטלוויזיה מאובזר ביציאת HDMI  וחיבור Wi-Fi ונוכל לצפות בסרטי HD וסדרות טלוויזיה בעלויות של 4.99$ לסרט ו- 0.99$ לפרק בסגרה. השירות זמין בארה"ב (כמובן) אך המכשיר יוכל לתפקד גם כמעין סטרימר לשיתוף תכני מדיה ברשת הביתית.

ג'ובס חשף בכנס מכשיר iPod touch עם מערכת הפעלה  iOS 4.1 שיכלול הקלטות וידאו באיכות HD, שיחות וידאו ואת רכיב ה-  FaceTime ובנוסף יהפוך גם למרכזיית משחקים Game Center בו יוכלו המשתמשים לשחק מול חברים ולשתף מידע אודות תוצאות והישגים בינם לבין עצמם. כיום נמצאים כ – 65,000 משחקים בחנות היישומים של אפל App Store שמונה מעל רבע מיליון יישומים ואפליקציות.

דילוג לתוכן