סטודיו 6B – הטמיע מערכת SAP Business One

SAP ישראל, ספקית התוכנה העסקית הגדולה בארץ, הודיעה היום כי סטודיו 6B – המכינה ובית הספר למקצועות העיצוב והאדריכלות, הטמיע מערכת ERP מסוג SAP Business One לניהול פעילותו העסקית. המערכת הוטמעה על ידי חברת אקסיומה, ומשרתת את עובדי הנהלת בית הספר מתחומי הכספים המכירות ושירות הלקוחות, במערך התנהלותם מול מאות התלמידים בשני סניפי הסטודיו בתל אביב ובחיפה.
 
מערכת SAP Business One   שדרגה את כלל הפעילות של סטודיו 6B ביצירת מערך בסיס נתונים אחיד ומשותף לניהול כלל הקשר עם תלמידי הסטודיו בשני סניפיו, עוד משלב טרום הרישום.
 
הטמעת   SAP Business One  בסטודיו    6B כללה התאמה של הפתרון ישירות לצורכי בית הספר, על ידי חברת אקסיומה ויועצי SAP , בשיתוף מלא של אנשי הסטודיו שהוכשרו ליישום המערכת בפועל. תפירת הפתרון באופן ייעודי לאופי בית הספר, התאפשרה הודות לפונקציות המשך הפיתוח הכלולות במערכת ומאפשרות התאמה אישית לצורכי ארגונים שונים במגזר העסקי בתחומי התמחות שונים
 
בין היתר, כלל הפתרון יישום מודול  CRMייעודי לניהול הקשר עם תלמידים המתעניינים ברישום לבית הספר, ויישום של מודול Academy One פתרון משלים לתחום ניהול מוסדות אקדמיים, שפותח על ידי חברת אקסיומה ונותן מענה למוסדות אקדמיים ומרכזי הדרכה. מודול Academy One כולל פונקציות שונות הייעודיות לאופי העבודה במוסדות אקדמיים לרבות: בניית קורסים והסמכות, ניהול פרטי המרצים וההרצאות, ניהול פרטי התלמידים – רישום, נוכחות וציונים וכןניהול משובי תלמידים בממשק המבוסס על טכנולוגית Web, המאפשרת לתלמידים להזין את המשובים בכל מקום ובכל זמן.  
 
דניאל ספיר, מנכ"ל סטודיו 6B: "מערכת SAP Business One, תרמה לכלל ניהול ההתקשרות שלנו עם תלמידינו, ומינפה אף יותר את היתרון היחסי שנושא הסטודיו בענף, ביישום הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר לשיפור השירות הכולל לסטודנטים. המערכת, המשרתת 15 מעובדי ההנהלה בסטודיו, יצרה תקשורת רציפה בין שני הסניפים בתל אביב ובחיפה בבניית בסיס נתונים משותף בין שתי מערכות מרוחקות, ומאפשרת ניהול אחיד ואינטגרטיבי לכלל פעילות ה- Back Office  של הסטודנטים".
 
ליאור נוי, סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי SAP באקסיומה: "מערכת SAP Business One הוטמעה בסטודיו 6B  בתהליך חלק ומהיר שנמשך שלושה חודשים בלבד, לרבות הדרכה מקיפה למשתמשי המערכת. ההטמעה כללה בנייה אישית של פתרון המותאם לניהול החשבונות של הסטודנטים, כמו גם תשתית ליישום מודולים מתקדמים ייעודיים לתחום האקדמיה, שפותחו על ידינו לליווי ממוחשב של העבודה מול הסטודנטים במישורים השונים – החל ברמת הרישום והנוכחות בשיעורים וכלה בהפעלת מנגנוני משוב ממוחשבים".
 
עידו דור, מנהל פעילות עסקים קטנים ובינוניים, סאפ ישראל:  "הטמעת מערכת SAP Business One  בסטודיו 6B מהווה דוגמה נוספות ליכולות הטכנולוגיות הרחבות של המערכת, המאפשרת יצירת מגוון רחב של פתרונות ייעודיים לצורכי ארגונים במגזרים השונים, לרבות מוסדות לימוד ואקדמיה. SAP Business One, משמשת את סטודיו 6B  כמערכת אחודה לניהול הקשר עם הסטודנטים, המפשטת את העבודה מול מאות התלמידים, וכוללת אפשרויות ליישום מודולים מתקדמים להרחבת יכולות המערכת גם בעתיד".

דילוג לתוכן