סטארט אפ ישראלי חדש בתחום הריטק (RETech)

מאפשר לראשונה למשקיעים מכל העולם לרכוש דירות חדשות להשקעה במגוון רחב של מדינות, בלחיצת כפתור, תוך קבלת מידע מקיף, עם שקיפות וביטחון מלאים בתהליך ההשקעה.

הפלטפורמה מקשרת בין משקיעים לבין יזמים וקבלנים מקומיים בכל מדינה, ומנהלת את תהליך הרכישה באופן מלא, תמורת דמי ניהול של 5% משווי העסקה.

https://he.goinvestmart.com

 

שוק השקעות הנדל"ן בחו"ל הוא שוק מורכב המאופיין בפערי מידע, אשר העוסקים בהנגשתו לציבור המשקיעים פועלים לעיתים על-בסיס אינטרסים או באופן ספקולטיבי. פלטפורמת Investmart עושה סדר בבלאגן. הפלטפורמה מספקת למשקיעי נדל"ן מכל רחבי העולם הזדמנויות השקעה בדירות חדשות בטווח רחב של מחירים, כמו גם את מלוא המידע הנדרש לשם קבלת החלטת השקעה מושכלת. הפלטפורמה מנגישה  את כל המידע הרלוונטי על כל מדינה, עיר ושכונה שמוצעים בפלטפורמה, ומאפשרת למשקיעים לבצע השקעה בטוחה עם שירותי ניהול מלאים מקצה לקצה. שירותי הניהול כוללים ליווי במשא ומתן לרכישה, רישום הזכויות ולאחר מכן השכרת הנכס ואחזקתו השוטפת, כולל שירותי עו"ד, נוטריון, תרגומים, איתור שוכרים וכיו"ב."

בפלטפורמה מוצעים, נכון להיום, נכסים בשווי של למעלה מ-150 מיליון ₪ במספר מדינות, ביניהן גרמניה, אוסטריה, צרפת, איטליה, פורטוגל, פולין, ורומניה. בעתיד הקרוב צפויים להתווסף לפלטפורמה נכסים ממדינות נוספות רבות ברחבי העולם, ביניהן ארצות הברית וקנדה, זאת לקראת יעד של עשרות שווקים בכל רחבי העולם בתוך כשנה. נכון להיום הפלטפורמה מספקת שירותי ניהול למשקיעים מאנגליה, הונגריה, צ'כיה, סלובקיה וישראל.

המנכ"ל והשותף-המייסד של Investmart הוא עו"ד (חשבונאי) פלג דודוביץ, אשר התמחה בבית המשפט העליון, עבד כעו"ד במשרד הרצוג פוקס נאמן, ומשמש כיום כמרצה למשפטים. גיוס הכספים לפלטפורמת Investmart בוצע על-ידי בעלי קבוצת דוראל, יזמים סדרתיים, בעלי ניסיון עשיר בתחום הנדל"ן, האנרגיה והמים, שבשליטתם חברת דוראל משאבי אנרגיה מתחדשת בע"מ, אשר הודיעה רק לאחרונה על כוונתה להנפיק את מניותה בבורסה לניירות ערך בתל-אביב, לפי שווי שוק של מאות מיליוני ש"ח.

מנכ"ל Investmart, פלג דודוביץ: "עולם ההשקעות והפיננסים כולו עובר תהליך של דיגיטציה כחלק ממהפכת ה-FinTech וה-RETech. Investmart גאה להוביל את מהפכת הריטק ולאפשר דיגיטציה של השקעות הנדל"ן. Investmart היא למעשה Marketplace שמהווה One Stop Shop למגוון רחב של אפשרויות השקעה בדירות מגורים בשורה של מדינות ברחבי העולם, עם סקירות וניתוחי שוק מפורטים של שווקי הנדל"ן בכל שוק. כל הנכסים בפלטפורמה הנם נכסים חדשים, ישירות מהיזמים המקומיים, אשר מרביתם נרכשים תחת הגנות חוקי המכר המקומיים, הדומים לחוק המכר הישראלי, לרבות חשבונות נאמנות המפוקחים על-ידי בנק מלווה, תקופות אחריות ובדק סטטוטוריות וכיו"ב. מדובר בפלטפורמה הראשונה בעולם, שמאפשרת השקעה ישירה, בלחיצת כפתור, בתהליך יעיל, שקוף ובטוח, בנכסים חדשים, במגוון רחב של מדינות בעולם. מגוון השווקים והנכסים שמוצעים בפלטפורמה הופכים אותה לערוץ חף מכל אינטרס ביחס לשוק או יזם מסוים, בניגוד למצב הרווח היום, ומאפשרים לכל שוק ולכל יזם להתחרות על ציבור המשקיעים במקום אחד. ה-Marketplace של Investmart מאפשר השוואה איכותנית וכמותית, באמצעות שפע של מידע, לטובת קבלת החלטת השקעה מושכלת וחכמה במיוחד".

 

דילוג לתוכן