סטארט אפ חדש רוצה לשנות את הדרך בה או צורכים פרסומות

 

 

מפרסומת בנייד, לפרסומת ברדיו, אינטרנט ובטלוויזיה
הישראלים מוצפים בפרסומות

סטארט-אפ חדש רוצה לשנות להם, באמצעותן, את החיים

בבית עם הנייד, ברדיו באוטו ובשלטי החוצות או כמובן, בטלוויזיה. הישראלים מוצפים בכל מקום בפרסומות. חלקן רלוונטיות וחלקן לא אך ההצפה קיימת. אפליקציה חדשה בתהליכי פיתוח, מציעה לחבר בין חברות שרוצות לפרסם לבין קהל יעד מטורגט. האפליקציה, Ad2Life משלמת לצופה על הצפייה בקמפיינים הדיגיטליים השונים ומתגמלת אותו באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי אליו הכסף עובר עם הצפייה. המודעות של Ad2Life כבר ממוקדות לפי גיל, מיקום ומין, ולכן כל מודעה הנצפית ע"י צופה היא של מוצרים ושירותים רלוונטיים עבורו.

Ad2Life משלמת לצופה עד דולר על כל מודעה שצפה בה. על מנת למנוע צפיית-יתר האפליקציה חוסמת אפשרות לצפייה רצופה בפרסומות ומעדכנת בפרסומת חדשה לפי מועד שנקבע מראש. כל הכספים שהצופה מרוויח מופקדים בכרטיס אשראי בינ"ל כך שניתן יהיה למשוך כספים במזומן, להעביר כספים ולעשות רכישות מקוונות וגם בחנויות.

בנוסף, באמצעות כרטיס האשראי ניתן יהיה לרכוש מוצרים של חברות המפרסמות באפליקציה בהנחה של עד 50%. בנוסף אם יבחר הצרכן להשתמש בכסף שצבר בחשבונו ברכישת מוצרים של חברות באפליקציה יקבל קאש-בק מלא מהיזמים. כך, יש מוצרים, החל מכלי בית, ביגוד ועד חופשות שהצרכן יוכל לרכוש בחינם ללא הוצאת כסף נוסף מכספו האישי, רק מפעילותו באפליקציה.

לדוגמה, אחד ממותגי הלבוש המועדפים על הצופה מפעיל מסע פרסום דיגיטלי שהוא רואה לקולקציה החדשה. הצופה יקבל אחרי חודש תשלום בסך של  $50. אם הוא ירכוש בסכום הזה אצל חברת הלבוש הוא יקבל החזר של 50$ לחשבונו.

כעת, יוצרי האפליקציה מבקשים את עזרת הציבור בגיוס 320,000 ש"ח על מנת להשלים אותה עבור Android ו- iOS., אבטחת מידע וניהול סיכונים מערכות יישום ואימוץ להגנה על כל המשתמשים, המפרסמים ואת הפעילות העסקית פרטיות ושיקול דעת.

עמוד התמיכה – https://headstart.co.il/project/46195

העומדים מאחורי האפליקציה הם אדי ויברנובסקי, מייסד ומנכ"ל, יזם פעיל מאז 1990 בהם הקים מספר סטארט-אפים. סרגיי בינקין, סמנכ"ל שיווק עם מומחיות בפיתוח אסטרטגיה וביצוע משפכים שיווקיים, מחזורי טיפוח, שיווק בדואר אלקטרוני ואוטומציה, סרגיי מגיע על צוות Ad2Life כדי להבטיח שגם משתמשים וגם מפרסמים כאחד לרכוש חוויה יוצאת דופן ותוצאות יעילות עבור הזמן שהם משקיעים באמצעות האפליקציה .

דילוג לתוכן