סופ"ש ארוך לבחירה וחופשת לידה קצרה גם לגברים

עובדי Fyber יבחרו חמישה ימי ראשון חופשיים במהלך השנה, בנוסף לימי החופשה השנתית וגברים יזכו לחופשת לידה על חשבון החברה
חמשת ימי החופשה יישארו בעינם גם אם תעבור הצעת החוק לימי ראשון חופשיים
מנכ"ל קבוצת פייבר(Fyber) , זיו אלול, המנהל את פעילות החברה בארץ ובעולם, הכריז על הענקת חמישה ימי חופשה נוספים לעובדי החברה, אותם יוכלו לנצל העובדים לבחירתם כסוף שבוע ארוך. היוזמה התבצעה כחלק מתהליך הרה-ארגון של חברת אינראקטיב שנרכשה ומוזגה בתוך קבוצת פייבר העולמית במטרה להגדיל את רווחת העובדים וליצור איזון "בית-עבודה" מיטבי בכל משרדי החברה בארץ ובעולם. בנוסף תעניק החברה, מעבר למגיע בחוק, לכל אב שנולד לו ילד עשרה ימי 'חופשת לידה' בימים שלאחר הלידה, על חשבון החברה.
היוזמה, שנקראת "Fyber Recharge", החלה מחודש ספטמבר ובמסגרתה יבחרו עובדי החברה חמישה ימי חופשה בימי ראשון (בישראל) ובימי שישי (ברחבי העולם) וייהנו מסוף שבוע ארוך, על חשבון החברה. עד סוף שנת 2017 יקבלו העובדים יומיים לבחירה ומתחילת 2018 ייהנו העובדים מחמישה ימי חופשה בשנה. ימי החופשה אינם כפופים לכניסתו לתוקף של החוק לימי ראשון חופשיים ובמידה וחוק זה ייכנס לתוקף בישראל, עובדי החברה בישראל עדיין יקבלו את ימי הrecharge-. נטילת ימי החופשה כפופה לאישור המנהל הישיר של כל עובד כמו כל יום חופשה אחר ותירשם בצורה מסודרת במערכת הבקרה של מחלקת משאבי האנוש של החברה.
"חברות רבות מדברות על איזון נכון בין העבודה לבית, אבל עובדיהן נאבקים בפועל לזמן איכות עם המשפחה, החברים, פנאי, נופש ותחביבים. אני מאמין שסופי שבוע ארוכים הם הדרך הנכונה לניצול זמן איכות עבור עובדינו. התנתקות ארוכה יותר מהשגרה, אורך נשימה לעצור ולהירגע ושקט מהריצות היומיומיות. זו הסיבה שהחלטנו על חמישה ימי חופש להארכת חופשת סוף השבוע לעובדים בישראל ובעולם. בנוסף, "חופשת הלידה" שאנו מעניקים לגברים, נועדה לתת להם חיבור ראשוני ושווה לנשים עם הצאצאים החדשים במשפחתם, ללא לחץ בנעשה בעבודה. השינוי המשמעותי עם הלידה, המחסור בשעות השינה, הריצות והסידורים טוב שייעשו בראש שקט וזו הראייה שלנו כחברה כלפי עובדינו", כך אמר זיו אלול, מנכ"ל פייבר. "הרדיפה אחרי ימי עבודה רבים ושעות עבודה מאוחרות פוגעת בפרודוקטיביות של העובדים בטווח הבינוני-ארוך ובסופו של דבר גם במשק הישראלי כולו. עובדי החברה הם המשאב החשוב ביותר שלה ואני דוגל בטיפוח ההון האנושי ובתנאי עבודה ורווחה מקסימליים, שגם מתבטאים בתוצאות העסקיות ובפעילות מול לקוחותינו ושותפינו".
אלול הוא מייסדה ובעבר המנכ״ל של אינראקטיב, אשר נרכשה לפני כשנה על ידי פייבר (לשעבר, RNTS מדיה הגרמנית) ב-86 מיליון דולר. ביולי האחרון מונה זיו למנכ״ל חברת פייבר העולמית והחל בתהליך מיזוג החברות תחת הנהגה ישראלית. פייבר מפתחת טכנולוגיות לפרסום מודעות וידאו במובייל ומאפשרת לנהל בורסת פרסום בזמן אמת המבוססת על טכנולוגית RTB. פייבר מגיעה ליותר ממיליארד משתמשים ייחודיים בחודש ב-180 מדינות.

 

דילוג לתוכן