סופלקס הטמיעה מערכת ERP של מיקרוסופט בהיקף של חמישה מליון שקלים

סופלקס, יצרנית ומפיצת עדשות מגע הגדולה בישראל, הטמיעה מערכת ERP מתקדמת מבית מיקרוסופט – בהשקעה של חמישה מליון שקלים. המערכת כוללת ניהול מקצה לקצה של החברה החל משלב ההזמנה, דרך שלב הייצור ועד שלב ההפצה כולל אפשרות ניתור ובקרה מתקדמים. בשלב הבא תאפשר המערכת הזמנות ממוכנות דרך פורטל ללקוחות ומשווקים של סופלקס.

"הטמענו מערכת ERP מתקדמת כדי שנוכל להמשיך לספק ללקוחותנו את רמת השירות לה הם מורגלים למרות העליה בהיקפי הפעילות שאנחנו חווים בשנים האחרונות" מוסר שמעון בכר, מנכ"ל סופלקס. "הטמעת המערכת מאפשרת לנו לפתוח כעת קו ייצור נוסף שיאפשר לסופלקס להגדיל את קיבולת הייצור ב70% בחודשים הקרובים ובכך לתת מענה לדרישה ההולכת וגוברת בשוק לעדשות מגע מיוחדות. סופלקס, חברה בצמיחה, חרטה על דגלה את נושא שירות הלקוחות והאספקה המהירה של עדשות לאופטמיטריסטים, רופאי עיניים ולקוחות. המערכת החדשה תאפשר לסופלקס להמשיך לצמוח תוך כדי שיפור השירות המעולה של החברה. מדובר בפרויקט מורכב ורגיש שכן מצד אחד מדובר בחברה יצרנית ומצד שני בזמני אספקה כמעט מיידיים. חודש אחרי העליה לאויר אנחנו שמחים לראות את סופלקס חוזרת לקצבי הייצור וההפצה שלה ונותנת מענה לדרישות של לקוחותיה."

לדברי יוסי חיימוב, דירקטור פעילות בינלאומית בפרודוור "תהליכי העבודה החדשים מבטיחים רמות בקרת איכות גבוהות יותר בקו הייצור. שרשרת האספקה ומועדי האספקה ללקוחות החברה שופרו בסדרי גודל משמעותיים תוך ניהול מיטבי של הזמנות חומרי הגלם. בנוסף, הוטמע מודול ייחודי לניהול מחסן, זאת תוך השגת שיפור משמעותי באיסוף וליקוט פריטים ובשילוחם ללקוחות. מודול ה- BI של Dynamics AX הוטמע אף הוא, מידע ניהולי מוזרם באופן רציף לכל שכבות הארגון. לקוחות בכל מקום בעולם יכולים כיום להזמין עדשות על פי מידות ולקבל אותן בתוך 48 שעות ממועד ההזמנה". חיימוב הוסיף ואמר:"אנחנו מאחלים לסופלקס הצלחה עם המערכת החדשה ומצפים לראות את החברה גודלת, צומחת ומפעילה את היכולות המתקדמות של המערכת, שיתנו לה יתרון תחרותי ברור, כבר בעתיד הקרוב".

דילוג לתוכן