סוני מובייל משיקה שלושה סמארטפונים

ברס אלקטרה, נציגת סוני מובייל בישראל משיקה שלושה סמארטפונים חדשים בשוק הפתוח, Xperia u, Xperia Go, ו- Xperia sola. אלי מצביץ', מנהל הפעילות של ברס אלקטרה נציגת סוני מובייל בישראל מסר כי "מטרתנו היא להביא לצרכן הישראלי את הסמארטפונים המתקדמים, החדשים והמעניינים ביותר, תוך שמירה על מגוון רחב של צרכים וטווחי מחירים. שלושת הסמארטפונים הייחודיים כל אחד בדרכו, מתווספים לסמארטפונים שהשקנו לאחרונה ויוצרים יחדיו את נבחרת הסמארטפונים הרחבה והמגוונת ביותר, בה כל אחד יכול למצוא את הסמארטפון המתאים ביותר עבורו".

Xperia U- הנציג השלישי בסדרת NXTהמדוברת של Mobile Sony, בעל מסך Reality Display בגודל 3.5 אינץ' עם Mobile BRAVIA Engine, מצלמת MP5 ללכידה מהירה המאפשרת מעבר ממצב שינה לצילום תוך פחות משתי שניות. מאפשר צילום וידאו באיכות HD ומצויד בטכנולוגיה של *Sony לצילום תמונות פנורמיות דו-ממדיות ותלת-ממדיות. בעל מעבד כפול ליבה במהירות GHz 1 לביצועים מהירים וזיכרון פנימי של GB 8.

ה- Xperia U מצויד ב- xLoud™ וטכנולוגיית שמע סראונד בתלת-ממד המשולבים בנגן המוזיקה, ניתן ליהנות מחוויית האזנה ברורה וחזקה. כמו כן, ניתן להזרים מוזיקה מה- Xperia U לרמקולים אלחוטיים בנגיעה אחת באמצעות DLNA. כבשאר הסדרה, גם ה-Xperia U מתהדר באלמנט השקוף, אשר מואר כדי להתאים לצבע התמונות הנצפות בגלריה או תמונת האלבום של רצועות מוזיקה המושמעות. ניתן להתאים אישית את Xperia U באמצעות מכסים מתחלפים וערכות נושא להתאמה אישית. זמין בצבע שחור ומכסה ורוד כלול בערכה , מחירו בחנות של סוני מובייל בקניון איילון .

Xperia Go- מתהדר בעמידות גבוהה למים, אבק וזעזועים (בעל תקן(IP67 . מסך זכוכית מינראלית 3.5 אינץ', עם Mobile BRAVIA Engine,עיצובו המיוחד שובר את ההנחה שסמארטפון בעל עמידות צריך להיות מגושם. בעל מעבד כפול ליבה במהירות GHz 1 לביצועים מהירים וזיכרון פנימי של GB 8. xLoud™ וטכנולוגיית שמע סראונד בתלת-ממד לחווית האזנה ברורה וחזקה, מצלמת MP5 ללכידה מהירה ממצב שינה לצילום, וידאו באיכות HD ומצויד בטכנולוגיה של Sony לצילום תמונות פנורמיות דו-ממדיות ותלת-ממדיות. זמין בצבע שחור ומחירו בחנות של סוני מובייל בקניון איילון

Xperia Sola- הסמארטפון הראשון בעל "המגע הצף", טכנולוגיה ייחודית של סוני המאפשרת לגלוש באינטרנט ללא מגע ממשי במסך. הטכנולוגיה היחודית מאפשרת להזיז את האצבע מעל המסך מבלי לגעת בו, לבחור ולסמן את הלינק הרצוי, שיפתח בנגיעה. תומך בטכנולוגיית NFC המאפשרת גישה למגוון יישומים ושירותים כמו גם Xperia SmartTags. בעל מסך 3.7 אינץ' עם Mobile BRAVIA Engine, xLoud™ וטכנולוגיית שמע סראונד בתלת-ממד לחווית האזנה ברורה וחזקה, מעבד כפול ליבה במהירות GHz 1 לביצועים מהירים וזיכרון פנימי של GB 8. מצלמת MP5 ללכידה מהירה ואפשרות לעבור ממצב שינה לצילום בפחות משתי שניות, צילום וידאו באיכות HD ומצויד בטכנולוגיה של Sony לצילום תמונות פנורמיות דו-ממדיות ותלת-ממדיות. זמין בשחור ומחירו בחנות של סוני מובייל בקניון איילון 

שלושת הסמארטפונים מושקים על פלטפורמת אנדרואיד גרסה 2.3. וישודרגו לגרסת אנדרואידICS במהלך החודשים הקרובים.
ניתן להשיג בחנות של סוני מובייל בקניון איילון , ברשת mobuy של אלקטרה מוצרי צריכה (מחסני חשמל,שקם אלקטריק, אייס ואוטו דיפו),רמי לוי, באג ועולם הקולנוע.

דילוג לתוכן