סומת מערכות תשווק אל-פסק מתקדם של APC

סומת מערכות תשווק אל-פסק מתקדם של APC
המיועד למרכזי מחשבים קטנים ולסביבות תעשייתיות
סומת מערכות, המפיצה של  APC בישראל, הודיעה על תחילת שיווק ה- MGE Galaxy 3500, מערכת אל-פסק (UPS) תלת-פאזית חדשנית לשימוש כללי מתוצרת APC.
עם מידות קטנות במארז מוקשה, ה- MGE Galaxy 3500 מתאים למגוון רחב של יישומים בסגמנט ה- 10KVA-40KVA – ממרכזי מחשבים קטנים וחדרי חשמל עד לסביבות תעשייתיות עתירות דרישות.
 
האל-פסק החדש מתבסס על סוללות בהחלפה מהירה, ומביא להפחתת השבתות ולסקלאביליות מוגברת עבור סביבות IT וחדרי חשמל. עם תכנון המכניס שפע של תכונות לתוך שטח קטן, ה- MGE Galaxy 3500 עושה את השימוש המיטבי בשטח זמין בסביבות צפופות, אפילו כאלה בהן אין מרחב IT ייעודי.
 
טכנולוגיית ה- Double Conversion המקוונת, שהנה קריטית עבור בקרת תהליכים, יישומים תעשייתיים, חדרי חשמל ויישומי בקרת אוטומציה, מבטיחה זמן העברה אפסי וויסות מושלם, בעוד היכולת המקבילית (Parallel) – חיבור של עד ארבע יחידות עבור הגדלת קיבולת או יתירות (Redundancy) מספקת גמישות בהתפתחות.
 
דוד לחנה, מנכ"ל סומת מערכות, נציגת  APC בישראל , אומר כי זהו המוצר הראשון בסדרת מוצרים מבית היוצר של חבור החברות APC ו MGE. התכנון המוקשח של  ה- MGE Galaxy 3500 מותאם היטב לסביבות תעשייתיות, עם פלטות פלדה מחוזקות (פלטת פלדה קדמית 2 מ"מ, ופלטה עליונה NEMA 12/IP51), המגינות על מערכת האל-פסק מטיפול רשלני, לכלוך ונוזלים מטפטפים. בנוסף, מצוידת המערכת במסנני אויר הניתנים להחלפה בקלות, ומונעים מאבק וחלקיקים לפגוע בביצועים.
 
ה- MGE Galaxy 3500גם מספק את היעילות הטובה ביותר מסוגה, עד 93 אחוז, עם עלות בעלות כוללת  (TCO)נמוכה ביותר.
 
ה- MGE Galaxy 3500 מגיעה בשתי תצורות מרכזיות ועם יכולות גיבוי של למעלה משעה וחצי (למערכת של 40 Kva  ב Full Load)
 
 

3:1 קרי תלת פאזי בכניסה חד פאזי ביציאה
3:3 קרי תלת פאזי בכניסה ותלת פאזי ביציאה.

 
"ה- MGE Galaxy 3500 מספק הגנת הספק עם ביצועים גבוהים, והנו ה- UPS היעיל ביותר לשימוש כללי עבור חדרי חשמל ומרכזי מחשבים קטנים", אומר דוד לחנה. "המכשיר מציע את האמינות והחוסן להם מצפים מקו מוצרי MGE Galaxy של APC, עם יעילות ומודולריות מוגברות".

דילוג לתוכן