סולוטו מתרחבת ומגייסת 60 עובדים

סולוטו, המפתחת שירות חדשני העוזר לאנשים ליהנות מטכנולוגיה, מרחיבה את פעילותה בישראל ומגייסת עוד כ- 75 עובדים למרכז הפיתוח שברחוב רוטשילד בתל אביב.
לדברי תומר דביר, מנכ"ל החברה, עד סוף 2017 תכפיל החברה את כוח האדם שלה בכ- 50% נוספים בכדי לאפשר גידול בפעילותה כמרכז החדשנות של חברת אשוריון (Asurion) האמריקאית, אשר רכשה אותה ב- 2013. אשוריון הינה אחת מהחברות הפרטיות הגדולות בעולם כיום, המונה כ- 14 אלף עובדים בעיקר בארצות הברית (ועוד כמה עשרות אלפי ספקי משנה בעולם) ומוערכת בשווי שוק של מיליארד דולרים.

"יחד עם אנשים חכמים ויצירתיים נוכל להשפיע על כ- 300 מיליון משתמשים מכל רחבי העולם ולאפשר להם ליהנות יותר מהטכנולוגיה סביבם" אומרת דורון בשן מנהלת משאבי האנוש והתפעול בסולוטו. "החזון של החברה הוא לעזור לאנשים לעשות יותר עם טכנולוגיה. לכולנו מגוון מכשירים סביבינו (סמארטפונים, טאבלטים, טלוויזיות, קונסולות משחק, רכב ועוד…) אך רובנו לא יודעים למצות את היכולת שלהם. השירות שלנו לומד את הצרכים והרגלי השימוש שלך כדי להעשיר ולשפר את חייך – השירות עוזר לך לעשות וללמוד דברים שלא ידעת שאפשריים, לזהות ולפתור בעיות, גם במקרים קיצוניים כמו איבוד מכשיר או תקלה. אפשר אפילו לקבל מענה חי ממומחה טכנולוגי בכל בעיה שיש לך. הפיתוחים עליהם עובדים במשרדינו ברוטשילד מיושמים בחברות הסלולאר הבינ"ל הגדולות וברשתות הRetail המובילות בעולם.
פיתוח המוצר שלנו מבוסס על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ואנחנו מחפשים את הטובים מבין מתכנתי ה- ‪full stack‬, מנהלי מוצר, מעצבי אינטראקטיב, ‪data scientists‬, וכותבי תוכן. מודל העבודה שלנו מבוסס על צוותים מונחי מטרה כשכל צוות הוא מעין "סטארטאפ" בתוך החברה והארגון פועל באופן "שטוח", ללא ראשי צוותים. בכך אנו מאפשרים לכל עובד ועובדת יכולת להשפיע, ליצור ולהיות אחראי ועצמאי בעבודתו. ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

דילוג לתוכן