סדרת תחרויות האקתון הגלובלית של חברת מסטרקארד,"Masters of Code", מגיעה לתל אביב

המפתחים והיזמים הטובים ביותר בישראל ישאפו להזדמנות לזכות בפרס הגדול ששוויו 100 אלף דולר

 

חברת מסטרקארד הודיעה ​​היום כי תחרות ה'האקתון' העולמית "Masters of Code" תתקיים בתל אביב בתאריכים 12-11 ביוני, במתחם הלול שבמרכז תל אביב ( http://lool.vc)  ההרשמה פתוחה וניתן להירשם באתר: http://mastersofcode.com/event/tel-aviv/

 

חברת מסטרקארד זיהתה את ההזדמנות לחבור למוקדי החדשנות הטכנולוגית המקומית, והיא ממקדת את מאמציה ביצירת שיתופי פעולה עם יזמי מפתח בישראל וברחבי העולם. מאמציה האחרונים בישראל כללו אירועי מפגשים עם חברות סטארט אפ, הענקת פרס החדשנות הטכנולוגית במסגרת תחרות שהחלה בשנת 2012 על ידי מסטרקארד ישראל והאיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות (IATI), וכן כנס סטארט אפים שנערך בפברואר 2015, בו נבחרו שני סטארט אפים מקומיים להשתתף בתחרות התוכנית האירופית של מסטרקארד, "Start Path".

 

כתוצאה מהחדשנות אליה נחשפה חברת מסטרקארד בישראל, היא בחרה בעיר תל אביב כמארחת של תחרות ה'האקתון' הראשונה באירופה, שהיא חלק ממהלך גדול יותר שמבצעת החברה, הצפויה לארח כעשר תחרויות האקתון בכל רחבי העולם במהלך 2015.

 

תחרות "Masters of Code" הממומנת ומבוצעת על ידי מסטרקארד היא תחרות האקתון בת יומיים המפגישה יחד את המפתחים, המעצבים והיזמים המובילים בעולם כדי למנף את כוחם של ממשקי תכנות היישומים (API)של מסטרקארד. באמצעות השימוש בממשקים אלה, המפתחים יקבלו גישה לנכסים שאין כדוגמתם: נתונים, מוצרים ושירותים של מסטרקארד המתמקדים בהנעת המסחר בקנה מידה עולמי. הקבוצות המשתתפות יתחרו על יצירת אבות טיפוס חדשניים ויפגינו את כישורי הקידוד והעיצוב האמנותיים שלהם, כשבה בעת הם יציגו דוגמאות ברורות לשימושים עסקיים – הכול ממוקד בהנעת הדור הבא של יישומי המסחר.

 

האירוע בתל אביב יכלול פנל מכובד של שופטים שיחליט מיהו הצוות המנצח בהתבסס על הפרמטרים הבאים: חדשנות, עיצוב, יצירתיות ופשטות תוך שימוש בממשקי תכנות היישומים של מסטרקארד.  הצוות המנצח יטוס לתחרות הגמר שתתקיים בעמק הסיליקון בקליפורניה ,שם יתמודדו מול הצוותים המנצחים משאר התחרויות שהתקיימו ברחבי העולם, במטרה לזכות בתואר "Masters of Code" הכולל צק' בסכום של מאה אלף דולר.

 

"אנו שמחים שתל אביב היא חלק מסדרת תחרויות ה-האקתון הגלובלית שלנו," אמר אנדראסהמברגר,מנכ"ל מסטרקארד ישראל. "לישראל יש תרבות משגשגת של חברות סטארט-אפ, במיוחד בתחום הטכנולוגיה הפיננסית, כך שזה המיקום האידיאלי להתחבר לרעיונות חדשים ומלהיבים. האירוע גם מותאם להתמקדותה של מסטרקארד בחדשנות בכל תחומי הפעילות שלנו, מכיוון שכך אנו עונים על הצרכים המשתנים של העסקים והצרכנים".

דילוג לתוכן