סדרת ה-StorCenter™ PX מביאה את טכנולוגיות ה-VMware vSphere® 5 לתחום ה-SMB

סדרת Iomega StorCenter PX מקבלת אשרור VMware Ready™ לשימוש משותף עם שרתים המריצים את תשתית הוירטואליזציה VMware vSphere® 5, חברה בבעלות EMC, ספקית עולמית לפתרונות אחסון לעסקים קטנים ובינוניים, הודיעה כי כל מוצרי סדרת התקני האחסון מסדרת (NAS) Iomega® StorCenter™ PX קיבלו את אשרור ה-VMware Ready™  לשימוש משותף עם שרתים המריצים את תשתית הוירטואליזציה VMware vSphere® 5. אשרור זה מאפשר פתרון אחסון בעלות נמוכה עבור תשתית הענן של VMware®יחד עם טכנולוגיית ה-VDI, המאפשרתאיחוד שרתים והחלת וירטואליזציה – כל זאת לשימוש בעסקים קטנים ובינוניים וארגונים מבוזרים על גבי מערכות ה-NAS מסדרת PX.

 
"מוצרי סדרת Iomega StorCenter PX הם מוצרי אחסון ברשת (NAS) חזקים ומהירים המיועדים לתחום ה-SMB, המתבססים על הטכנולוגית המתקדמת של מוצרי האיחסון לתאגידים גדולים של חברת EMC. באמצעות הסמכת המוצרים ל-VMware vSphere 5, ניתנת ללקוחות Iomega גישה לטכנולוגיה החדשה והטובה ביותר של VMware", כך אומר יוסי פיקל, מנהל הפעילות העסקית והמכירות של Iomega במערב אירופה וMEA. "הצבנו לעצמנו כמטרה להכניס את הטכנולוגיות של VMware בתחומי האחסון בענן וה-VDI למוצרים המיועדים לשוק העסקים הקטנים והבינוניים. באמצעות הסמכה זו, עברנו עוד ציון דרך חשוב בטכנולוגיה המהפכנית שאנו מציעים ללקוחותינו. הבאת יכולות טכנולוגיות מתקדמות המיועדות לתאגידים גדולים עבור עסקים קטנים ובינוניים הינה תוצאה ישירה של עצם היותנו חלק מחברת EMC".
 
סדרת ה-StorCenter™ PX פועלת באמצעות טכנולוגיות האחסון המובילה של חברת EMC ומיוצרת במארז בעל 4 או 6 כוננים או לחילופין במארז Rackmount בעל 4  או 12כוננים – כולם זמינים בתצורות הניתנות להתאמה ובמחירים נוחים.
 
עסקים קטנים ובינוניים, משרדים מרוחקים ומשתמשים ארגוניים מבוזרים יהנו מהשימוש האופציונלי בכונני SSD שיספקו ביצועים גבוהים אף יותר, יחד עם אפשרויות הגנה מתקדמות באמצעות רמות RAID שונות המסוגלות לבצע "החלפה חמה" במקרה של כשל, תמיכת אל-פסק, מכסות משתמש, אפשרויות שכפול ישירות ממכשיר למכשיר ותמיכה בכל סביבות הוירטואליזציה.
הסדרה כוללת את טכנולוגיית ה-Personal Cloud של Iomega המאפשרת למשתמשים לשתף לשכפל ולהגן על המידע שלהם מכל מקום בעולם ללא עלויות נוספות או נסתרות.

דילוג לתוכן