מסך בסדרת ה- E9

סדרת ה- E9 החדשה של מסכי פיליפס

צבעים מרהיבים ועיצוב אופנתי
סדרת ה- E9 החדשה של מסכי פיליפס
• מסכי סדרת ה- E9 מגיעים בעיצוב אלגנטי עם יכולות תמונה מעולות
• טכנולוגיית IPS LED לצפייה רחבה עם צבעים נאמנים למקור ב- Full HD
• לסדרה שלושה דגמים בגודל 27"

MMD, חברת הטכנולוגיה המובילה ושותפת רישיון המותג של מסכי פיליפס, מכריזה על שלושה מסכים חדשים למשפחת ה- E-line לצרכן הביתי. הסדרה, המכונה "E9", מפגישה יחד אלמנטים של עיצוב יוצא דופן וביצועי תמונה מרהיבים לחוויית צפייה עילאית באריזה אופנתית. שלושת מסכי סדרת ה- E9, שגודלם 27", מגיעים עם מסגרת מסך צרה במיוחד וצג Full HD בטכנולוגיית Ultra-Wide Color שיוצרים תמונה נאמנה למקור במציאות ככל שניתן, כמו גם זוויות צפייה רחבות להגברת הנוחות וההנאה, בין אם בבית או בעבודה.

איכות תמונה עילאית
שלושת דגמי ה- E9 החדשים של פיליפס מגיעים עם תצוגת 27" IPS LED רחבה. בשונה מפאנל TN סטנדרטי, IPS מספק תמונה עם צבעים מדויקים באיכות עילאית, כמו גם זוויות צפייה רחבות של 178/178, מה שמאפשר צפייה במסך מכל זווית אפשרית כמעט, תוך צפייה מהנה בתמונה חדה וצבעים מרהיבים. המסכים החדשים אידיאליים לא רק לצפייה בתמונות, בסרטים או לגלישה ברשת, אלא גם עבור שימושים מקצועיים הדורשים דיוק בצבעים ובהירות מתמשכת. טכנולוגיית ה- Ultra-Wide Color מעניקה למסכי סדרת ה- E9 סולם צבעים רחב במיוחד לצבעים עמוקים שנראים מציאותיים וטבעיים יותר, בעוד רזולוציית ה- Full HD 1920 x 1080 מביאה פרטים מדויקים, בהירות וניגודיות לתמונה מציאותית ומלאת חיים. בנוסף, מסכים אלו מקלים על עיני המשתמש, הודות לטכנולוגיית Flicker-Free המווסתת את רמת הבהירות ומפחיתה הבהובים לצפייה נוחה יותר, כמו גם מצב ה- LowBlue של פיליפס, שעושה שימוש בתכנה חכמה על מנת להפחית גלי אור כחול קצרי טווח לשמירה על בריאות המשתמש.

עיצוב אופנתי
מסכי סדרת ה- E9 ממשיכים את המסורת של פיליפס בכל הנוגע לעיצוב חכם, מה שגם הפך את סדרת ה- E-line להצלחה. שלושת מסכי הסדרה, הזמינים בגימור שחור מבריק וסטנד מטאלי, נמדדים בעובי מסך של 9.94 מ"מ ומצוידים בטכנולוגיית AMD FreeSyncTM המסנכרנת את קצב הריענון של המסך ל- GPU בקצב רנדור התמונה, מה שיוצר משחק חלק ללא מאמץ. המסכים אף מגיעים עם מסגרת תמונה דקה במיוחד למראה חלק ללא גבולות עם מינימום הסחות דעת במסך, מה שהופך אותם לאידיאלים לעבודה עם מספר מסכים צמודים במקביל לשלל שימושים רחב כמו עיצוב גרפי, יישומים מקצועיים או גיימינג. בנוסף, לא רק שהמסכים נראים מצוין מבחינה חיצונית, אלא גם דואגים לשמור על איכות הסביבה. המסכים עשויים מחומר ידידותי לסביבה ובר קיימא ועומדים בסטנדרטים בין לאומיים גבוהים, אינם מכילים כספית ועופרת, מגיעים ארוזים מ-100% חומרים ממוחזרים ואף מסייעים לחיסכון בחשמל הודות ליכולת צריכה נמוכה של אנרגיה.

קישוריות חסרת מאמץ
שלושת מסכי סדרת ה- E9 מצוידים בקישוריות דיגיטלית אוניברסלית ומגיעים עם כניסת HDMI להעברת תכני אודיו ווידאו באיכות גבוהה מהמחשב או ממספר מקורות AV (כולל set-top box, נגני DVD, רסיבר A/V ומצלמות וידאו). דגם ה- 276E9QJAB מבטיח אפילו יותר נוחות וקישוריות בעודו כולל גם חיבור DisplayPort להדמיה וקצב ריענון מהירים במיוחד, כמו גם רמקולי סטריאו מובנים לחוויית מולטימדיה מקיפה ומהנה.

משפחת ה- E9 ממשיכה להתרחב
מעבר למסכי ה- 27" השטוחים החדשים, משפחת ה- E9 של פיליפס עתידה להתרחב אף יותר עם בואם של מספר מסכים שטוחים וקעורים, שיגיעו עם עיצוב אלגנטי במסך של 9.94 מ"מ, עם חידושים טכנולוגיים כמו AMD FreeSyncTM. דגמי ה- FHD וביניהם 276E9QDSB, 276E9QJAB ו- 276E9QSB יהיו זמינים החל מחודש מרץ 2018 באירופה. לאחר מכן, יגיע דגם 23.8" FHD שטוח בחודש מאי 2018 ודגם 21.5" FHD שטוח בחודש יולי. פיליפס אף פיתחה שלושה דגמי E9 קעורים להפחתת העיוות ותחושה מקיפה יותר של היטמעות במסך, שיהיו זמינים בגודל 31.5" ב- FHD/QHD וב- 27" ב- FHD בתחילת מאי.

דילוג לתוכן