סגן נשיא בכיר בדאסו סיסטמס בביקור בישראל: "מטרתנו היא ללוות את לקוחותינו סביב מסע של חדשנות"

לורן בלאנשרד, סגן נשיא בכיר בדאסו סיסטמס, השתתף בכנס שנערך על ידי סיסטמטיקס סביב פתרונות דאסו סיסטמסחברת דאסו סיסטמס לקחה חלק מרכזי בכנס הלקוחות השנתי של חברת סיסטמטיקס שנערך השבוע במרכז הכנסים אווניו בקרית שדה התעופה, בהשתתפות כ-1500 אנשי מקצוע.
הכנס של סיסטמטיקס התמקד השנה בהרחבת השותפות שנחתמה לאחרונה בין החברות, וחשף את מגוון פתרונותיה של דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes), חברת ה-3DEXPERIENCE והמובילה העולמית בתוכנות עיצוב ותכנון בתלת ממד, הדמייה בתלת ממד ופתרונות מחזור חיי מוצר (PLM), ביניהם CATIA, ENOVIA, SIMULIA, ו-SolidWorks.

הדובר המרכזי שפתח את הכנס, היה לורן בלאנשרד, סגן נשיא בכיר לאזור EMEAR והאחראי על שותפויות עולמיות בדאסו סיסטמס, שאמר: "ישראל היא ערש לחדשנות. יש לכם הרבה רעיונות ולוקחים כאן הרבה סיכונים. כחברה שמסייעת לתת ערך ללקוחותינו, דאסו סיסטמס רוצה להציע סביבת פיתוח אחודה וללוות את לקוחותינו סביב מסע של חדשנות, וזה הכיוון אליו הולכת החברה עם פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE."
בלאנשרד הציג את הדינמיות של האקו-סיסטם האזורית של דאסו סיסטמס עם שותפותיה, וכן חשף כיצד החברה יוצרת קשר חזק עם חברות ייעוץ ואינטגרציה, כמו גם את אסטרטגיית המכירות של דאסו סיסטמס לאזור.

במהלך היום הציגה חברת סיסטמטיקס, יחד עם לקוחותיה, עדויות מרשימות לדרך בה דאסו סיסטמס מפתחת את האפליקציות והיישומים הטובים מסוגם במסגרת פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE, המאפשרים תכנון ועיצוב בתלת ממד, תיב"מ, הדמיה, ניהול מידע וניהול תהליכים. כמו כן הודגם, כיצד מסייעת דאסו סיסטמס ללקוחותיה ליצור את הערך העסקי הנכון עבור צרכניהם הסופיים.

אלי בויקיס, מנכ"ל דאסו סיסטמס ישראל אמר: "אנו שמחים להיות כאן עם סיסטמטיקס. השותפות החדשה של שתי החברות תתן לנו הזדמנות להרחיב את היקף עסקינו המשותפים, ותציע יתרונות רבים עבור לקוחותינו".

עודד לבנטר, מנכ"ל סיסטמטיקס סיפר על כוונות החברה לכוון ל-Total Design: "השותפות עם דאסו סיסטמס באה להרחיב את יכולותינו בתחום ה-PLM ולאפשר ללקוחותינו פתרון חווייתי מקצה אל קצה, החל משלב התכנון ועד לשיווק וההפצה."
 

דילוג לתוכן