סאנדיסק משיקה זכרונות פלאש לרכב המיועדים למערכות בידור/מידע ולשוק הצומח של ה'מכוניות המחוברות'

חברת סאנדיסק, מובילה גלובלית בתחום פתרונות אחסון פלאש, השיקה קו חדש של פתרונות פלאש NAND לתעשיית הרכב, המתוכננים להשתלב בדור הבא של ה'מכוניות המקושרות' ובמגוון מערכות בידור/מידע בכלי הרכב. פתרונות האחסון החדשים, תחת מותג SanDisk Automotive, מספקים אחסון אמין ובבצועים גבוהים למגוון רחב של אפליקציות בתוך הרכב, כולל מיפוי בתלת-מימד, מערכות ניווט מציאות מדומה, מערכות בידור, טכנולוגיה מסייעת לנהג, הקלטת אירועים ברכב ועוד. הפתרונות של סאנדיסק, המפגינים עמידות המותאמת לכלי רכב בתקן AEC-Q100 (עמידות בטמפ' של -40oC עד 85oC), מאפשרים ליצרני הרכב להמשיך ולדחוף קדימה את גבולות יישומי המכוניות המחוברות.

המכוניות שלנו הופכות יותר ויותר מורכבות מבחינה טכנולוגית ומופעלות בהן מגוון אפליקציות מקושרות, שפעם ניתן היה למצוא רק בסמארטפונים. מחקר חדש של גרטנר צופה כי עד 2020 לאחת מכל חמש מכוניות בעולם תהיה תקשורת אלחוטית, כזו או אחרת – נתון שמשמעותו – מעל 250 מיליון מכוניות מחוברות. "זכרון הפלאש מאפשר להכניס לתעשיית הרכב חדשנות דרמטית. הוא יהפוך את המכונית שלנו לאחד המכשירים היותר מקושרים שברשותנו", אומר דרו הנרי, סגן נשיא בכיר בסאנדיסק ומנהל תחום פתרונות המובייל. "הניסיון שצברנו בתחום הפלאש מאפשר לנו לתכנן פתרונות אחסון פלאש ייעודיים לתעשיית הרכב, אשר מספקים את התמיכה הנדרשת למגוון רחב של אפליקציות, בצירוף אמינות וביצועים אשר קריטיים לתעשייה זו".

קו המוצרים החדש כולל כרטיס SD ייעודי וכונן iNAND מובנה (EFD) בקיבולות של עד 64GB והוא ישולב במערכות מידע/בידור ואפליקציות מכוניות מחוברות, כשהוא יאפשר העלאה מהירה של מפות, שיפור תגובות מסכי מגע ופתרון בעיות הנובעות מתנאי כביש משתנים. סאנדיסק כבר עובדת כיום עם יצרני שבבים מובילים בתעשיית הרכב לשילוב המוצרים במעבדי הדור הבא המיועדים למכוניות. "יצרני הרכב הגדולים לא יתחרו בעתיד רק על ביצועים או חסכון בדלק, אלא גם על חויית המכונית המחוברת ומערכות המידע/בידור ברכב", אומר ריצ'ארד רובינסון, מנהל תחום רכב בחברת המחקר סטרטג'י אנליטיקס.

דילוג לתוכן