סאן מיקרוסיסטמס ופוג'יטסו מתגברות שרתי SPARC Enterprise

סאן מיקרוסיסטמס ופוג'יטסו מתגברות שרתי
SPARC Enterprise עם מעבדי SPARC64 חדשים
סדרת השרתים המתקדמים עם מעבדי 64 מהירים יותר קובעת שיאים עולמיים חדשים, ומספקת הגנת השקעה הטובה ביותר בשוק
סאן מיקרוסיסטמס ופוג'יטסו הכריזו על מעבדי SPARC64 VII עם 4 ליבות ובקר זיכרון משופר עבור סדרת שרתי SPARC Enterprise.
מעבדי SPARC64 VII המהירים ביותר מספקים ביצועים טובים יותר עד ב- 25 אחוז בהשוואה לדור הקודם, ועם שיפורי גישת זיכרון חדשים, סיפקו מערכות SPARC Enterprise ביצועים מעולים במבחנים השוואתיים ארגוניים מובילים, כמו שיא עולמי מבחן הרצת יישומי מכירות והפצה של SAP, שיא עולמי במבחן מערכת יוניקס יחידה, ושיא עולמי במבחן מערכת משכורות אורקל פיפלסופט.
 
תוצאות אלה הן הוכחה נוספת לכך ששרתי SPARC Enterprise המעודכנים עם מערכת הפעלה סולאריס, מהווים פלטפורמות אידיאליות עבור קונסולידציה ויישומים ארגוניים קריטיים, כולל מסדי נתונים בהיקף גדול, BIDW, ERP וניהול הון אנושי (HCM). המעבדים החדשים הם השדרוג השני "בתוך הקופסה" עבור משפחת מוצרים זאת, וזמינים כאופציה עבור שדרוגים  שקופים בשרתי SPARC Enterprise קיימים.
 
המעבדים החדשים, הרצים במהירות 2.88 גיגהרץ עבור M9000 SPARC Enterprise ו- M8000; ו- 2.53 גיגהרץ עבור שרתי M5000 SPARC Enterprise ו- M4000, מספקים ביצועי Single-thread וביצועי מערכת כוללים מוגברים, בעוד בקר הזיכרון המשופר בשרתי M8000 SPARC Enterprise ו- M9000 משפר תפוקה תחת עומסי עבודה עתירי זיכרון.
 
"שרתי SPARC Enterprise עם מערכת הפעלה סולאריס מציעים שילוב מעולה של ביצועים ואמינות ברמת מיינפריים, כמו גם יכולות וירטואליזציה וקונסולידציה במערכת פתוחה", אומר דן טולדנו, מנכ"ל סאן ישראל. "העדכון עליו הכרזנו עתה מאפשר ללקוחות להגדיל את הביצועים של יישומים ארגוניים קריטיים תוך התבססות על השקעות קיימות בתשתית, עם שדרוגים בחצי מהמחיר של יבמ".
 
עם השקת מעבדי  SPARC64 VII  החדשים בעלי 4 הליבות,  ממשיכות סאן ופוג'יטסו להגדיל את יכולת המיחשוב של שרתי SPARC Enterprise שלהן, תוך הארכת חיי ההשקעה לטווח הארוך.
המערכות המעודכנות בולטות לעומת התחרות עם יותר של 15 שנות תאימות בינארית וארכיטקטורת Mix-and-match של מעבד SPARC64 VII, כמו גם וירטואליזציה דרך Dynamic Domains ו- Solaris Containers.
 
שרתי SPARC Enterprise הם גם המערכות היחידות בשוק עם היכולת לשלב מעבדי SPARC64 VI  ו- VII  במחיצה יחידה, מה שמאפשר ללקוחות להוסיף באופן דינמי משאבי עיבוד – בלי השבתות ובלי לדרוש שינוי חומרה אחרים. בנוסף, השילוב של מסד נתונים אורקל עם ניהול הזיכרון הדינמי של סולאריס 10, מאפשר למסד נתונים אורקל הרץ על שרתי SPARC Enterprise אלה להשתמש מיידית בזיכרון נוסף, בלי הפרעה לשירות.

דילוג לתוכן