נתוני STKI לשנת 2015: מטריקס מובילה את שוק שירותי הערך המוסף זו השנה ה- 11 ברציפות

מטריקס ממשיכה להוביל גם השנה בחלק גדול מקטגוריות שירותי הערך המוסף בתחומים המוגדרים כצומחים בהם שירותי אבטחת המידע והסייבר, פרוייקטי ניידות, CRM, סושיאל והאנליטיקה

חברת המחקר STKI בניהולו של ד"ר ג’ימי שוורצקוף, הציגה את נתוני שוק ה- IT הישראלי לשנת 2015 והכריזה על מטריקס, זו השנה ה- 11 ברציפות, כחברה המובילה בקטגורית שירותי הערך המוסף – הקטגוריה החשובה ביותר בשוק שירותי ה-IT.
מטריקס מובילה גם את קטגוריות השירותים המשמעותיות בתחום שירותי הערך מוסף וביניהם: פרוייקטי אבטחת מידע, CRM וסושיאל, פרוייקטי מוביליטי, פרוייקטי אנליטיקה (BI), אינטגרציית תוכנה, פרוייקטי פיתוח תוכנה, מיקור חוץ באתר הלקוח ובמודל Nearshore, הדרכה והטמעה, ALM, בדיקות ו- QA.
בנוסף מובילה מטריקס גם בתחום שיווק פתרונות בתחום של פתרונות סיסטם, תווכה (Middleware) ופתרונות BSM.
שירה רז מייזנר , מנהלת השיווק של מטריקס: "מטריקס מובילה למעלה מעשור הן את שוק שירותי הערך מוסף והן בקטגוריות צומחות רבות בזכות שילוב של אסטרטגיה ברורה, עובדים מקצוענים בכל החטיבות של מטריקס ויכולת לצפות ולתכנן קדימה כניסה לתחומים הצומחים. כך עשינו לפני למעלה מעשור עם מיקוד בעולם הקוד הפתוח, האינטרנט, המובייל, הדיגיטל והערוצים, הסייבר, הוירטואליזציה, Nearshore ואחרים וכך עשינו בשנים האחרונות בתחום הענן, הפתרונות לעולם הסטארט אפים, ההשמה וההכשרה ועוד תחומים רבים נוספים. הנוכחות שלנו בשלבים מוקדמים בתחומים הצומחים מאפשרת לנו היערכות מהירה למתן פתרונות מתאימים לאתגרי הלקוחות שלנו, ובכך להביא ללקוחות ערך עסקי אמיתי ומשמעותי באמצעות הטכנולוגיה".
רז מייזנר הוסיפה: "אנו גאים על כך שנבחרנו, זו השנה ה- 11 ברציפות, כמובילי קטגוריית שירותי הערך המוסף. בחירה זו נתמכת גם בתוצאות העסקיות של 2015 בה רשמנו תוצאות שיא בכל המדדים עם הכנסות ורווח הטובים ביותר בענף".

דילוג לתוכן