נשיא ARM:בשוק כ-25 מיליארד שבבים המכילים את הטכנולוגיה שלנו

עשרות בכירים מתעשיית השבבים בישראל השתתפו ב-ARM Executive Forum 2011, הכנס השנתי למנהלים מתעשיית השבבים שערכה חברתARM , מובילה בפיתוח פתרונות IP (קניין רוחני) טכנולוגיים לתעשיית האלקטרוניקה שנערך ב-Stuko ת"א.הכנס נפתח בדברי ברכה של מנכ"ל ARM בישראל, שלמה רוזנברג ולאחר מכן נאם טיודור בראון, נשיא ARM, ואורח הכבוד של הכנס, שמתקיים זו השנה החמישית. זהו ביקורו הראשון של הנשיא בישראל, שהיה אחד ממקימי החברה לפני 21 שנה, והיה מעורב בכל הפעולות החשובות של החברה מאז הקמתה.
נשיא החברה ציין כי כיום, ל-ARM יש קשרים עסקיים ישירים עם כ-250 חברות, שאליהן מסועפות עוד כ-600 חברות. הכח של ARM הוא בשותפות שלה עם 850 חברות אלה, שקשורות אליה ותומכות בה ב-EDA, הדרכה, תמיכה והפצה.
"בשנה האחרונה יצאו לשוק 6 מיליארד שבבים בתחומים שונים המכילים את הטכנולוגיה של ARM, מספר המתקרב לאוכלוסיית העולם. אנו צופים כי בשנה הבאה יופצו לשוק שבבים המכילים את הטכנולוגיה שלנו במספר שווה או גדול לאוכלוסיית העולם.סה"כ יש כיום כ-25 מיליארד שבבים המכילים את טכנולוגיית החברה בדרך זו או אחרת והצפי הוא שבשנת 2020 יהיו 150 מיליארד שבבים המכילים את הטכנולוגיה שלנו בשוק.
ARM היא לא רק טכנולוגיה, אלא גם משפחה. יש לנו טכנולוגיות נפלאות ואני גאה בתרומה שלהן לעולם.יש לנו דריסת רגל עצומה בפיתוח טכנולוגיות משמעותיות כיום, ונמשיך בקו זה גם בעתיד.תודה לכל שותפינו בעבר, בהווה ויותר חשוב – בעתיד, בו נעשה יותר ממה שעשינו עד כה".

דילוג לתוכן