נשיא ומנכ"ל קיידנס : "אנו ממשיכים לצמוח אורגנית ובאמצעות רכישות ולפעילותנו בישראל יש חלק חשוב בכך"

ליפ-בו טאן, נשיא ומנכ"ל קיידנס, בפתיחת כנס החברה CDNLive2017 בישראל:
"אנו ממשיכים לצמוח אורגנית ובאמצעות רכישות
ולפעילותנו בישראל יש חלק חשוב בכך"
"בישראל יש אקוסיסטם טכנולוגי יוצא דופן של חברות רב לאומיות וישראליות שאנחנו עובדים איתן בשיתוף פעולה מצוין. יש פה אנשים ורעיונות מבריקים שתורמים רבות לחדשנות הגלובלית בכלל ושל קיידנס בפרט, כך אמר הבוקר ליפ-בו טאן, נשיא ו-CEO קיידנס המכהן גם כיו"ר קרן Walden International, בפתיחת הכנס הטכנולוגי השנתי ה-16 של קיידנס ישראל בתל אביב, CDNLive 2017, הנחשב לכנס המקצועי הגדול ביותר בישראל למשתמשים ומפתחים בעולם ה-EDA (מיכון התכנון האלקטרוני).
טאן ציין בדבריו על הבמה, כי לישראל יש הרבה מה להציע בתחומים הנחשבים כיום לחמים ביותר בטכנולוגיה, ועל כן מהווים מנועי צמיחה עבור תעשיית השבבים העולמית ועבור קיידנס, והם: מרכזי הנתונים, שוק הרכב (מערכות ADAS ומערכות Infotainment), למידת מכונה ולמידה עמוקה, תחומי ה-VR ו-AR, IOT תעשייתי ותחום הסנסורים שאוספים מידע ממחשוב קצה. בהתייחסו למצבה הפיננסי של קיידנס, אשר מנייתה זינקה בעשרות אחוזים בשנים האחרונות, אמר "אנו ממשיכים לצמוח אורגנית עם השקעה רבה בחדשנות הטכנולוגית שלנו שבאה לידי ביטוי בשלוש השנים האחרונות בעשרות פיתוחים חדשים. אנו צומחים גם על ידי רכישות של חברות שמשלימות את הטכנולוגיה שלנו, והאחרונה שבהן עליה דיווחנו בשבוע שעבר – nusemi בתחום תקשורת IP.
אדר סגל, מנהל מרכז המכירות והתמיכה של קיידנס ישראל אמר "המובילות הטכנולוגית והעסקית של קיידנס מושפעת ישירות מהתפיסה הארגונית-תרבותית, אותה הטמיע ליפ-בו טאן בכל מרכזי החברה בעולם, כולל בישראל, בה הוא מבקר מדי שנה. מדובר בשילוב של צניעות, הקשבה אמתית ללקוח ובניית צוות המשלב מכירות, פיתוח ותמיכה, כדי לתת מענה מקסימלי לדרישות השוק. הגישה הזו מביאה תוצאות מצוינות גם החוצה כלפי הלקוחות וגם פנימה כלפי העובדים, אשר זיכו אותנו שוב בדירוג גבוה ברשימת Best place to work ל 2017".
את הרצאת האורח במושב הפתיחה "המידע יניע עתיד טוב יותר ", נתן אייל ולדמן, מייסד ומנכ"ל חברת מלנוקס, אשר מקיימת שיתוף פעולה טכנולוגי פורה ורב-שנים עם קיידנס. אנירוד דווגאן, סגן נשיא קיידנס ומנהל קבוצת המערכות והאימות בחברה, התמקד בהרצאתו בדרך שבה למידת מכונה משפיעה על תכנון השבב.
לכנס הגיעו מאות אנשי תעשיית השבבים בישראל, לקוחות, שותפים ועובדי החברה. הכנס, כמדי שנה, מספק פלטפורמה להצגת טכנולוגיות מתקדמות של קיידנס ושותפיה בתעשייה ובמה למשתמשים, למפתחים ולמומחי תעשייה לקיים מפגשי נטוורקינג בנושאי תכנון אלקטרוני ועוד.

דילוג לתוכן