נס טכנולוגיות נרכשה ב ב- 307 מיליון דולר

נס טכנולוגיות הודיעה על חתימת הסכם לרכישתה ע"י חברה מקבוצת Citi Venture Capital International (CVCI), קרן השקעות פרטית גלובלית. בעלי המניות בנס צפויים לקבל 7.75 דולר למניה במזומן. על פי תנאי העסקה, בעלי המניות של נס צפויים לקבל 7.75 דולר למניה במזומן לכל מניה רגילה שברשותם, מחיר המהווה פרמיה של 17.6% מעל שער הסגירה של מניית החברהבנסדא"קביום ה- 9 ביוני 2011, יום המסחר שקדם להודעה זו, או 22.2% מעל לשער הסגירה הממוצע של המניה ב- 30 ימי המסחר שקדמו ל- 10 ביוני 2011.
 
בעקבות המלצה פה אחד של ועדה בלתי תלויה של הדירקטוריון, שהחברים בה אינם בעלי עניין, קבע דירקטוריון החברה כי העסקה היא לטובת החברה ובעלי מניותיה. הדירקטוריון ממליץ לבעלי המניות של החברה לאשר את העסקה.
 
"אנו מאמינים כי העסקה מביאה ערך גבוה לבעלי המניות שלנו, וטמונה בה הזדמנות מעולה    לכ- 500 הלקוחות ול- 6,900 עובדינו. גם תחת הבעלות החדשה נמשיך בתנופת הצמיחה ואנו מצפים להשלמת העסקה" אמר שכי גרליץ, נשיא ומנכ"ל נס טכנולוגיות. "כחברה מובילה בשוק שלנו, נמשיך לספק ללקוחותינו את השירותים הטובים שלנו וליישם את אותה אסטרטגיה שהביאה אותנו להצלחה".
 
"אנו נרגשים מהאפשרות להגדיל את השקעתנו בנס" אמר בוב קאהנה, מנכ"ל CVCI. "נס היא החברה המובילה במספר תחומים של שירותי טכנולוגיית המידע. בין לקוחותיה נמנות חברות גלובליות רבות, המובילות בתחומן, ויש לה מוניטין רב בביצוע פרויקטים מורכבים. אנו מצפים לעבוד עם ההנהלה, העובדים והשותפים של כל היחידות העסקיות, במטרה משותפת להגדיל אף יותר את הערך שנס מספקת ללקוחותיה ולמנף את עוצמותיה הגלובליות".
 
פ. הווארד אדלשטיין, יו"ר הוועדה המיוחדת אמר כי "לאחר בחינה מדוקדקת הגענו למסקנה כי העסקה עם CVCI מספקת ערך משמעותי והיא לטובת האינטרס של בעלי המניות שלנו".
 
השלמת העסקה כפופה למספר תנאים, ובכלל זה לאישור בעלי המניות של נס, לאישורים מרשות ההגבלים העסקיים, וכן לעמידה במספר תנאים נוספים הנהוגים במקרים כגון זה. העסקה תובא לאישור בעלי המניות של נס באסיפה כללית מיוחדת אשר תיערך בתאריך שעליו תודיע החברה. נס מצפה להשלים את העסקה במהלך שלושת עד ששת החודשים הקרובים.
 
Jefferies & Company, Inc. פועל כיועץ פיננסי לוועדה המיוחדת של מועצת המנהלים של נס ("הוועדה המיוחדת") וניהל עבורה את תהליך בקשת ההצעות ממשקיעים פיננסיים ואסטרטגיים שהביעו עניין ברכישת החברה. BofA Merrill Lynchפועל כיועץ פיננסי למועצת המנהלים של נס. Citigroup Global Markets Inc. פועל כיועץ פיננסי ל- CVCI. משרד עורכי הדין  Olshan GrundmanFrome Rosenzweig & Wolosky LLP פועל כיועץ משפטי לנס, Ropes & Gray LLP פועל כיועץ משפטי לוועדה המיוחדת, ו- Cleary Gottlieb Steen & HamiltonLLP פועל כיועץ משפטי ל- CVCI.
 

דילוג לתוכן