נס טכנולוגיות זכתה בחוזה של 4 מיליון דולר לפיתוח תוכנה

נס תקים מעבדת פיתוח בסלובקיה אשר תשתף פעולה עםPerform בפיתוח פלטפורמת הבידור של החברהנס טכנולוגיות הודיעה כי יחידת מעבדות התוכנה שלה (SPL – Software Product Labs) נבחרה ע"י Perform, חברה המובילה בשידור ובמיסחור של ספורט במדיה דיגיטלית, להרחיב את יכולת פיתוח מוצרי התוכנה שלה. במהלך שלוש שנות הפרויקט, ישרת  מרכז הפיתוח של נס בקושיצה שבסלובקיה את  Perform. הצוות של נס יתמקד בפיתוח פלטפורמת תוכנה לווידאו על פי דרישה, לגישה מותנית (conditional access) ולהפצה ו- streaming של מולטימדיה.
 
"אנו שמחים לשתף פעולה עם נס ביישום מפת הדרכים הטכנולוגית-אסטרטגית שלנו" אמר אנדי מישאם, מנהל התפעול הראשי של Perform. "שותפות זו הינה מהותית לצמיחה השוטפת שלנו. בדקנו מספר שותפים פוטנציאליים באיזורים גיאוגרפיים שונים, לפני שבחרנו בנס עקב התרבות העסקית שלהם המתאימה לזו שלנו, המומחיות שלהם בתחום פיתוח התוכנה, נסיונם המוכח והמחויבות שלהם להצלחת Perform ולקוחותיה. אנו מצפים למערכת יחסים ארוכה ומוצלחת עם הצוות של נס".
 
ב- 2009 ביצעה Perform שידור חי ב-streaming של 16,927  אירועי ספורט והביאה ל-139 מיליון צפיות בחודש בדפי אינטרנט ברשת אתרי האינטרנט המנוהלים שלה. צוות מעבדות מוצרי התוכנה של נס ישתף פעולה עם צוותי הפיתוח של Perform, בבריטניה ובהודו, בפיתוח הדור הבא של פלטפורמת ניהול תכני הווידאו והאינטרנט, ההפצה והסינדיקציה של Perform. המוצר יכלול גם מספר הרחבות ותכונות מתקדמות חדשות בתחומי הרשאות תוכן, אבטחת תוכן וניהול זכויות, חיוב (billing) ואספקת שירות. הפלטפורמה החדשה תקל על צוותי התכנון ואספקת השירות של Perform ותפחית במידה ניכרת את זמן ההגעה לשוק של תכנים ותכונות חדשות ללקוחות הקצה.
 
"Perform ייחדה את עצמה בשוק הגלובלי באמצעות חוויות חדשניות על פני פלטפורמות שונות עבור שותפי החברה" אמרה הולי ריפלי בויד, נשיאת מעבדות פיתוח מוצרי התוכנה של נס. "אנו שמחים לשתף פעולה עם Perform ביוזמות הגלובליות שלהם לפיתוח תוכנה, בעת שהם מתקדמים לשווקים חדשים, מספקים יישומים ניידים פורצי דרך, וממשיכים להביא לשוק את דור המוצרים הבא".

דילוג לתוכן