נס זכתה בפרויקט מיקור חוץ רחב היקף לתפעול ותחזוקת מערכות המידע בקבוצת קידום

צוותים של נס יתפעלו את מערכות המידע ב-20 סניפי הקבוצה
היקף הפרויקט – כ-3 מיליון ש"ח

חברת נס זכתה בפרויקט רחב היקף למיקור חוץ מלא למערכות המידע של קבוצת קידום, קבוצת ההשכלה , המתמחה בהכנה לבחינות ובלימודי השפה האנגלית. הפרויקט, כולל תפעול ותחזוקה מלאים של ה- Data Center בכל 20 סניפי הקבוצה, בפריסה ארצית.
במסגרת הפרויקט, אשר יעסיק צוות מומחים עובדי נס, יקבלו עובדי קידום תמיכה מלאה במיחשוב, שירותי טכנאות ושירותי תפעול ותחזוקת כלל תשתיות ה-IT.

מערכות המידע של קבוצת קידום מגוונות ומספקות פתרונות הכוללים מערכות לניהול התלמידים, הקורסים והפעילות השוטפת במגוון טכנולוגיות. פעילות מיקור החוץ של נס, תאפשר למנהל מערכות המידע להתמקד בהמשך פיתוח וקידום אפליקציות ארגוניות התומכות בצרכים העסקיים של הקבוצה, תוך שיפור רמת השרות ללקוחות ולמשתמשים הפנימיים.
דיקלה שובל, סמנכל"ית הכספים בקבוצת קידום, אמרה: "החלטנו להוציא את פעילות תחזוקת ותמיכת מערכות המידע למיקור חוץ ובחרנו בנס הודות להצעה מקצועית ושלמה ופתרון תפעולי על בסיס SLA מלא, אשר יאפשר לנו להמשיך ולצמוח, תוך התאמת מערכות המידע שלנו לכל שינוי. מיקור חוץ של המערכות ייתן מענה טוב יותר לצרכים המתפתחים של הקבוצה".
רוני טברסקי, סמנכ"ל בכיר ומנהל קו מיקור החוץ בנס, אמר: "הפתרונות התפעוליים של נס הוכיחו עצמם בפעילות ענפה אצל לקוחות רבים וכעת יוכיחו עצמם גם בקבוצת קידום. הצענו פתרון אינטגרטיבי אשר יספק שירותי תפעול ותמיכה מלאים לקבוצה. יש לנס את שלל הפתרונות והידע המקיף לספק שירות מיקור חוץ מורכב מסוג זה, לטובת קידום ולקוחותיה".

 

דילוג לתוכן