נס ולוטם חתמו על הסכם לשיתוף פעולה

את שיתוף הפעולה הובילה חטיבת ההדרכה בנס,
אשר תשווק יחד עם לוטם מערכת לפיתוח מנהלים בארגונים

חטיבת ההדרכה של נס חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת לוטם, המובילה בארץ בתחום פיתוח המנהלים והייעוץ הארגוני. שיתוף הפעולה, המצוי בתחום פיתוח מנהלים בארגונים, הינו סביב מערכת שפותחה על ידי לוטם, המכונה (MGPS) Managers GPS, ומחברת מנהלים בארגון לכלים ניהוליים. חטיבת ההדרכה של נס תשלב את מערכת ניהול הלמידה המתאימה, לצורך הנגשת המידע הניהולי למשתמשים ותאפשר לארגון הלקוח להשתמש בפלטפורמה לניהול למידה כולל, וכך תמנף את השימושיות בה בקרב ארגונים.
מערכת ה-MGPS שיצרה לוטם, מבוססת על קונספט חדשני של הנגשת כלים פרקטיים במגוון עולמות ניהוליים להפעלה באופן אינטואיטיבי מכל מקום ובכל זמן. מערכת ה-MGPS מאפשרת למנהל חיבור עוצמתי לחומרים דינמיים בחזית הידע היישומי לשימוש מיידי, למידה חברתית ממנהלים עמיתים, אימון עצמי וקבוצתי בהתאם לצורך, ואפשרויות התאמה אישית.
נס ולוטם יארזו את המערכת ויאפשרו להנגיש אותה למגוון רחב של לקוחות באמצעות שימוש חכם בענן והתאמה לצרכים השונים של כל ארגון. כל זאת, תוך יצירת חווית משתמש מתקדמת המותאמת למגמות המובילות בפיתוח המנהלים והלמידה בארגונים בעולם. השירות הינו שירות מנוהל בענן, המאפשר פתרונות לוקאליים לארגונים הנדרשים לכך.
ריקי שורק, מנהלת פיתוח עסקי בחטיבת ההדרכה בנס, אמרה: "אנו שמחים לבשר על חתימת הסכם השת"פ עם לוטם. המערכת שהם פיתחו מסייעת לכל מנהל למצוא את הדרכים הנכונות לפתח יכולות, לייעל את העשייה ולפעול בצורה אפקטיבית יותר. הכוח של נס, בחיבור למערכת הזו, יכול להביא את הבשורה לארגונים רבים ולאפשר להם להשתמש במערכת בזמן, במקום, במינון ובנושאים הרלוונטיים להם".

 

ערן לכברג שנקמן, חבר הנהלת לוטם ומנהל המוצר, אמר: "מערכת ה-MGPS שפיתחנו, נבנתה לאור הבנה אמיתית של הצרכים והמאפיינים של מנהלים. היא עוצבה תוך שילוב ייחודי של מספר דיסציפלינות מקצועיות כדי לייצר חוויה שלמה אחת במקום אחד. המערכת נותנת גם למנהלים בארגון וגם להנהלת הארגון, פלטפורמה מתקדמת לפיתוח מנהלים בעזרת כלים מוכחים, שתאפשר יישום שהוא גם פשוט וגם חוויתי. השת"פ עם נס יהווה מכפיל כוח עבור הלקוחות ע"י מימוש טכנולוגיית הענן המתקדמת גם בעולם פיתוח המנהלים והלמידה".

דילוג לתוכן