ננו דיימנשן תשתף פעולה עם CADvision לטובת שיווק מדפסת התלת מימד של ננו דיימנשן בצרפת, בלגיה ושוויץ

חברת ננו דיימנשן (נאסד"ק, תל אביב: NNDM), חברה מובילה בתחום הדפסת תלת מימד לשוק האלקטרוניקה, מודיעה היום כי החברה הבת, בה החברה מחזיקה ב- 100% מהונה המונפק והנפרע- ננו דיימנשן טכנולוגיות בע"מ, תשתף פעולה עם CADvision, מפיץ מוביל של הדפסת תלת מימד בצרפת, על מנת לפתח את התשתית המסחרית והשרות הדרושים להתחלת מכירות ותמיכה במדפסת התלת מימד DragonFly 2020 בצרפת, בלגיה ושוויץ. ננו דיימנשן ו- CADvision יחלו את שיתוף הפעולה במסגרת תערוכת Enova בפריז, בתאריכים 19-21 בספטמבר בביתן L23. ננו דיימנשן תציג בביתן של CADvision את הטכנולוגיות החדשניות שלה בתחום הדפסת תלת מימד של אלקטרוניקה.
עם למעלה מ- 2,000 לרוחות והכנסה שנתית של כ- 20 מיליון יורו, CADvision מספקת פתרונות תכנון בעזרת מחשב (CAD) והדפסת תלת מימד עבור כלי עיצוב, אבות טיפוס, סימולציה וייצור וכן מוצרים מוגמרים. מדפסת התלת מימד DragonFly 2020 של ננו דיימנשן, שמביאה את ה- additive manufacturing לעולם פיתוח האלקטרוניקה, הינה התאמה מושלמת לפרופיל של CADvision.
"ל- CADvision יש כ- 20 שנה של ניסיון בהדפסת תלת מימד ו- EDA", אמר סיימון פריד, סמנכ"ל פיתוח עסקי בננו דיימנשן. "הניסיון הנרחב והמוכח שלהם, בשילוב עם תובנות עמוקות לגבי הצרכים של שוק מיוחד זה מספקים תוספת יעילה לפעולות המכירה, תמיכה ושירות שלנו באירופה".
"CADvision וננו דיימנשן חולקים חזון משותף לגבי הערך העצום של הדפסת תלת מימד של אלקטרוניקה בעולם בניית אבות טיפוס במהירות ותהליכי ייצור", אמר ג'וליאן מארקריאן, מנכ"ל CADvision. "אנו מצפים לשיתוף פעולה עם ננו דיימנשן על מנת לספק ללקוחותינו את הטכנולוגיה והשירות הנדרשים עבור המשך הצמיחה והחדשנות שלהם והצלחתם".

דילוג לתוכן